Ważą się dalsze losy Warsaw Shore. MTV rozważa zakończenie formatu w Polsce. Wszystko za sprawą bijatyki, która wydarzyła się w ostatnim odcinku. O całej sprawie pisaliśmy tutaj

W ostatnim odcinku reality show Warsaw Shore widzowie mieli wątpliwą przyjemność zobaczenia krwawej bójki, po której jeden z uczestników trafił do szpitala. MTV Polska od razu zerwała współpracę z dwójką agresorów – Jolą Mróz i Jackiem Bystrym.

Stacja wydała wczoraj specjalne oświadczenie, w którym tłumaczyła podjęcie radykalnej decyzji o wykluczeniu uczestników z programu.

Stacja MTV zawsze była, jest i będzie przeciwnikiem wszelkiego rodzaju agresji. W jej DNA zapisana jest walka z brakiem tolerancji i przemocą – mogliśmy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu MTV.

Warsaw Shore to program, który od pierwszego odcinka wzbudzał wiele kontrowersji. Widzowie na ekranach telewizorów mogli śledzić imprezowe życie bohaterów, liczne libacje, kłótnie, a także intymne kontakty. Program połączył uczuciem kilka par. Eliza i Trybson doczekali się dwójki dzieci, natomiast związek Ewelony oraz Pawła zakończył się kłótnią i przemocą. Tym razem wyrozumiałość stacji się skończyła i z programem pożegnała się dwójka uczestników.

Warsaw Shore – rozważamy zakończenie programu

Na stację wylała się fala krytyki. Skoro MTV i twórcy programu sprzeciwiają się wszelkiego rodzaju agresji i przemocy, to dlaczego pokazano w ogóle widzom bójkę nietrzeźwych uczestników programu? Możemy domniemywać, że chodziło po prostu o wzrost oglądalności.

Wszystko wskazuje na to, że wizerunek stacji na tyle ucierpiał, że rozważane jest całkowite zakończenie programu. Jednoznacznej decyzji nadal nie ma, choć fakt, że jest ona publicznie rozważana, nie przynosi optymistycznych wizji o dalszych losach tego programu.

– Obecnie rozpatrujemy różnorodne możliwości i propozycje programowe. Oczywiście nie wykluczamy, że format Warsaw Shore będzie kontynuowany. Jeżeli zdecydujemy się na realizację kolejnej edycji to nie pojawią się w niej osoby, które zostały nieodwołalnie usunięte z programu. Ciągle pracujemy nad nowymi formatami oraz sezonami obecnie emitowanych programów – powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Denis Pluskota, PR manager VIMN Europe, nadawcy MTV Polska.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katarzyna Warnke coraz bardziej przypomina mężczyznę! Zaskakuje swoją metamorfoza
  2. Policjanci w brutalny sposób potraktowali kobietę w ciąży. Straciła dziecko
  3. Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Pazura o swoim dramacie

źródło: wirtualnemedia.pl

Poprzedni artykuł19-letnia żona zgubiła pierścionek za 2,6 mln złotych
Następny artykułRzeszów: chcą płacić za leżenie w trumnie! Oferta może ci się spodobać