TTV szykuje rewolucję w jednym ze swoich programów?  Jedna z czołowych gwiazd stacji postanowiła skomentować całą sprawę. Nie pozostawiła fanom nawet cienia złudzenia. Czyżby miała się przenieść do innego programu?

Stacja TTV notuje coraz wyższe wzrosty popularności. Wszystko za sprawą paru osób, które w programach tej telewizji zyskały wielką rozpoznawalność. Czyżby szykowano dla nas wielką rewolucję w Królowych życia?

TTV: zmiany w Królowych życia?

Ostatnio dało się słyszeć pewne doniesienia o tym, że jedna z gwiazd Gogglebox. Przed telewizorem, Agnieszka Kotońska ma się przenieść do innego programu TTV, mianowicie Królowych życia. Została zapytana o takie plany pod jednym ze swoich postów na Instagramie.

Celebrytka postanowiła od razu odpowiedzieć na te doniesienia, całkowicie im zaprzeczając. Mówi, że jej miejsce jest w programie Gogglebox, że jest to jej „cudowna przygoda życia”.

— Parę lat temu wielu ludzi mówiło mi na cholerę Ci ta telewizja i po co Ci ten show-biznesowy świat? I gdybym dziś słuchała tych ludzi nie byłoby zajefajnej przygody życia, która trwa — pisze w jednym ze wpisów na Instagramie.

  1. Mąż Marii Czubaszek zdradził sekret żony. Dopiero po jej śmierci odkrył jej tajemnicę
  2. Czy dramat Agnieszki Woźniak-Starak się skończy? Ujawniono nowe głosy i fakty ws. jej męża, „Potwornie za nim tęsknię”

Agnieszka Kotońska w programie

43-latka występuje nieprzerwanie w programie TTV od 2015 roku. Na kanapie przed telewizorem można ją zobaczyć z jej mężem Arturem oraz synem Dajanem. Telewidzowie od razu zachwycili się poczuciem humoru całej rodziny. Od tamtego czasu cały czas współpracują ze stacją.

W czasie tych pięciu lat występów Agnieszki w telewizji można było zaobserwować jej zupełną metamorfozę. Tleniony blond i ostry, przerysowany makijaż gwiazda zamieniła na bardziej naturalny wygląd. I udało jej się zgubić kilka zbędnych kilogramów.

Uważacie, że szkoda, że jednak nie zobaczymy jej w Królowych życia? Dagmara Kaźmierska miałaby niezłą konkurencję!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TTV
fot. instagram.com/agnieszkakotonska

Gwiazda lubi motywować.

Agnieszka Kotońska
fot. instagram.com/agnieszkakotonska

Kobieta lubi pokazywać swoją metamorfozę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagły komunikat popularnych banków. Niestety, dotyczy wszystkich klientów, trzeba się pospieszyć
  2. Rewolucja w „The Voice of Poland’. Jeden szczegół z planu zdradził wszystko, wyciekło zdjęcie
  3. Matka zamknęła dziecko w samochodzie, poszła do sklepu. 10-latka błagała przechodniów o pomoc
  4. Test wierności. Boisz się, że ukochany cię zdradza? Oto 5 prostych pytań, które wyjawią ci prawdę
  5. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemu

Źródła: instagram.com, jastrzabpost.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułHubert Urbański pokazał zdjęcie i rozsierdził widzów „Milionerów”. Wystarczył jeden szczegół
Następny artykułMakijaż potrafi zmienić nie do poznania. Pomalowała tylko połowę twarzy, efekt zwala z nóg
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.