Matka 10-letniej dziewczynki z Lublina nie popisała się wyobraźnią. Zamknęła dziecko w nagrzanym aucie i poszła na zakupy. Dziewczynka była zmuszona błagać przechodniów o pomoc. Temperatura na zewnątrz oscylowała w granicach 30 stopni Celsjusza.

Fala upałów w Polsce i Europie nadal trwa. Taka pogoda ujawniła również lekkomyślność innych ludzi. Coraz częściej można usłyszeć o przypadkach zamykania małych dzieci lub zwierząt w nagrzanych pojazdach. Ta matka zaprezentowała swój brak wyobraźni.

Matka zostawiła 10-latkę w samochodzie, pomógł przechodzeń

Jak donosi o2, w Lublinie doszło do niebezpiecznej sytuacji. Matka zamknęła swoją 10-letnią córkę w aucie, a sama wyruszyła na zakupy. Zamknęła auto od wewnątrz, dziewczynka nie mogła sama się wydostać. Na szczęście pomogła jej przypadkowa osoba.

Dziecko usilnie pukało w szybę, aż w końcu ktoś zwrócił na nią uwagę. Ta osoba zareagowała bardzo szybko i sprawnie. Wybiła szybę oraz przetransportowała dziewczynkę do najbliższego, klimatyzowanego pomieszczenia. Tam 10-latka doszła do siebie. Cała sytuacja mogła się skończyć dla niej tragicznie.

  1. Zenek Martyniuk przyłapany pod hotelem. Nie miał pojęcia, że robią mu zdjęcia, jest na co popatrzeć
  2. Magdalena Ogórek i Jakimowicz w TVP przekroczyli wszelkie granice. Śmiali się w głos, gdy ośmieszano drugiego człowieka

Kobieta nie zdawała sobie sprawy z zagrożenia

Matka nie uchyliła dziewczynce nawet jednego okna, nie zostawiła włączonej klimatyzacji, ani otwartych drzwi. Tego dnia temperatura w Lublinie wynosiła około 30 stopni Celsjusza. Organizm 10-latki mógł się odwodnić, na skutek czego dziewczynka mogła nawet umrzeć.

Kiedy po blisko 30 minutach nieodpowiedzialna matka wróciła z zakupów, na miejscu czekała już na nią policja. Została zatrzymana oraz przesłuchana. Kobieta była zszokowana całym tym zajściem, ponieważ jak sama tłumaczyła funkcjonariuszom, była przekonana, że zostawiając dziecko w aucie, uchyliła odpowiednio okna. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
fot. pixabay.com/diegoparra

Policja już czekała na kobietę pod sklepem.

matka
fot. unsplash.com/chuttersnap

Dziewczynka mogła się odwodnić.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje uwielbiany polski duchowny
  2. Osoba z otoczenia Agaty Dudy się wygadała. Ujawniła, jaka jest Pierwsza Dama, kiedy nikt nie patrzy
  3. Jej mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. 68 latach później żona dowiedziała się prawdy
  4. Panna młoda na weselu weszła do pokoju się przebrać. W środku zobaczyła swojego męża na łóżku, nie był sam
  5. Nawet kotlety mielone i schabowe nie są prostsze i lepsze. Filet z kurczaka po skandynawsku nieziemsko rozpływa się w ustach

Źródło: o2.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułTest wierności. Boisz się, że ukochany cię zdradza? Oto 5 prostych pytań, które wyjawią ci prawdę
Następny artykułGwiazda „M jak Miłość” wylądowała w szpitalu. Szybko ucięła spekulacje fanów
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.