Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W TVP aż huczy od plotek. Marta Manowska miała wygryźć koleżankę ze stacji, jest porządna afera
Karol Osiński
Karol Osiński 30.12.2020 20:03

W TVP aż huczy od plotek. Marta Manowska miała wygryźć koleżankę ze stacji, jest porządna afera

Marta Manowska
Fot. Screen: Instagram/martamanowska

Nie nikną spekulacje na temat rzekomej afery, która miałaby się rozpętać w TVP. Otóż jakiś czas temu pojawiły się plotki dotyczące zamieszania w popularnej śniadaniówce Pytanie na śniadanie. Od jakiegoś czasu mówi się, że jedną z prowadzących program miałaby zostać piękna modelka Izabella Krzan, która robi wielką karierę w Telewizji Polskiej. Wygląda na to, że jej plany zostaną pokrzyżowane przez Martę Manowską, która miałaby zająć jej miejsce.

Jak podaje portal Pudelek w TVP wkrótce może dojść do prawdziwej afery, która będzie się toczyć na podłożu programu Pytanie na śniadanie. Jedną z głównych kandydatek do objęcia stanowiska prowadzącej śniadaniówkę jest Iza Krzan, jednak wszystko wskazuje na to, że zamiast niej ludzie ujrzą znaną z Rolnik szuka żony Martę Manowską.

Afera w TVP. Kto obejmie posadę prowadzącej Pytanie na śniadanie?

Od jakiegoś czasu w programie Pytanie na śniadanie bezustannie trwają roszady wśród prowadzących. Niedawno ze śniadaniówki odeszła lubiana przez liczne grono osób prezenterka Marcelina Zawadzka, natomiast na jej miejsce sprowadzono Małgorzatę Opczowską. Jednak to jeszcze nie wszystko.

Ku zaskoczeniu wielu ludzi do programu wrócił Robert El Gendy, który wcześniej występował w śniadaniówce przez prawie dwa lata. Co więcej, jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że w planach producentów programu, jest wkręcenie Izabelli Krzan, w roli prowadzącej.

Celebrytka od dłuższego czasu robi wspaniałą karierę w TVP, m.in. w roli jednej z prowadzących w programie Koło Fortuny. Rola prowadzącej w Pytaniu na śniadanie byłaby wspaniałym krokiem do przodu. Niestety wygląda na to, że jej plany zostaną pokrzyżowane, gdyż na horyzoncie pojawiła się Marta Manowska, która miałaby zostać zatrudniona jej kosztem. O tym donosi portal Pudelek.

Produkcja chce zaprosić na rozmowy zaraz po świętach Martę Manowską. Mówi się, że Marta jest uwielbiana przez widzów i będzie idealnie pasować do porannego pasma TVP2. Jest serdeczna, życzliwa, rodzinna, ciepła. Jej osoba o poranku na pewno przyciągnie przed telewizory wiele osób w różnych kategoriach wiekowych – mówił jeden z informatorów portalu.

Marta Manowska zostanie prowadzącą Pytania na śniadanie?

Wszystko wskazuje na to, że do tego dojdzie, jednak nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej tezy. Powodem zatrudnienia Marty Manowskiej w roli prowadzącej Pytania na śniadanie miałaby być jej niepowtarzalna charyzma i umiejętność przekonywania do siebie szerokiego grona odbiorców.

Prowadząca program Rolnik szuka żony przymierzana była już do objęcia wielu posad. Poza popularnym Rolnikiem spełnia się także w rolach prowadzącej programów Sanatorium Miłości i The Voice of Senior. Wygląda na to, że TVP chce uczynić z niej największą gwiazdę stacji w nadchodzącym 2021 roku.

Nie da się ukryć, ze Marta Manowska to wspaniała prowadząca. Dziennikarka ma to do siebie, że potrafi przekonać do swojej osoby ludzi w każdym wieku oraz wykształceniu.

Co sądzicie o tej sytuacji? Waszym zdaniem Marta Manowska lepiej sprawdzi się w roli prowadzącej Pytanie na śniadanie? A może to Izabella Krzan powinna dostać swoją szansę? Koniecznie dajcie znać w komentarzu, jakie są wasze typy.

Zobacz zdjęcia:

rolnik szuka żony

Marta Manowska przymierzana jest do objęcia roli prowadzącej Pytania na śniadanie.

TVP

Włodarze TVP biorą pod uwagę także kandydaturę Izabelli Krzan, jednak Marta Manowska może pokrzyżować jej plany.

TVP

Marta Manowska miałaby zostać uczyniona największą gwiazdą TVP w nadchodzącym 2021 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl