Już jesienią rusza siódma edycja popularnego show stacji TVN: Top Model. Ruszyły już internetowe castingi do programu, jak i promocja show w mediach. Dzisiaj rano w studio Dzień Dobry TVN Marcin Tyszka udzielił krótkiego wywiadu Kindze Rusin i Piotrowi Kraśko.

Nowe zasady w Top Model

Nowa edycja niesie ze sobą spore zmiany. Producenci zmieniają regulamin dotyczący górnej granicy wieku. Do tej pory maksymalny wiek uczestnika wynosił 30 lat. W siódmej edycji nie ma limitu wiekowego dla przyszłych modeli. Marcin Tyszka podczas dzisiejszej rozmowy w śniadaniówce zaznaczył, że starsi uczestnicy nie będą mieli taryfy ulgowej.

– Bardzo chętnie „łykniemy” do programu kogoś, kto jest troszkę starszy, ale nadal musi być niesamowity. Także im jesteś starszy, tym musisz lepiej wyglądać – powiedział fotograf.

Kolejna wypowiedź Tyszki sprawiła w osłupienie prowadzących:

– Mówię wszystkim, żeby zadali sobie takie proste i bardzo ważne pytanie: czy wyglądam bardziej obłędnie niż Dawid Woliński.

– Zamarłem… To jest tak trudne pytanie. Dokąd zmierzamy? Czy istnieje życie pozaziemskie – ironicznie odparł Kraśko.

– Ale mówisz o kobietach? – dopytała Rusin.

– Jeśli chodzi o kobiety, to wystarczy spojrzeć na nasze jurorki, które nie mają już 20 lat, ale wyglądają fantastycznie – rezolutnie odpowiedział Tyszka.

– Marcin, jaki Ty jesteś złośliwy! Ja bym nie chciała przyjść do tego programu, jakbyś Ty miał mnie oceniać – podsumowała Rusin.

W dalszej części rozmowy juror Top Model przekonywał, że aby ludzie chcieli oglądać program modowy, nie może on przedstawiać tylko mody, a historie ciekawych ludzi.

– To jest taki miks, my tego też musiałem się tego nauczyć. Ja byłem jednym fotografem, który pracował na świecie… I robił okładki Vogue’a. Wchodząc do Top Model mówię: kurczę my pokażemy jak się tę modę je. A tu się okazuje, że żeby ludzie chcieli oglądać modę w telewizji to musi być historia fajnych ludzi.

To już nie pierwsze szeroko komentowane wystąpienie Tyszki w telewizji. Uczestnikom Top Model nie szczędził ostrych, a czasem niegrzecznych komentarzy. Myślicie, że przesadził?

Top Model będzie można oglądać od września na antenie TVN. Jury i prowadzący pozostają bez zmian. Castingi ruszają już wkrótce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda doi męża z pieniędzy. Wymaga, aby było „bogato i światowo”
  2. Spowiedź dziewczyny „z Dubaju”: „Pokazała mi, do jakich mężczyzn jadę”
  3. Mafia GROZIŁA Sławomirowi. Gangsterzy chcieli jego pieniędzy
  4. Urban przegiął! Obrzydliwie poniżył Alfiego Evansa
Poprzedni artykułPlastyczka skrytykowała pracę 8-latka. „Kosmos tak nie wygląda”. Agencja kosmiczna wyprowadziła ją z błędu
Następny artykułŚmierdziało tak, że weszła policja. Byli zszokowani tym, co znaleźli w środku
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.