Stacja TVN wydała szokujące powiadomienie. Jeden z aktorów kultowego serialu „Na wspólnej” Piotr Nowak został wyrzucony z planu po tym, jak odmówił poddania się testowi na obecność koronawirusa. Wcześniej niejednokrotnie przedstawiał swoje antyszczepionkowe poglądy.

TVN przedstawiła jasne stanowisko ws. zachowania aktora. Wygląda na to, że z takim podejściem długo nie pojawi się na planie serialu.

Aktor „Na wspólnej” wyrzucony z planu

Wszyscy aktorzy TVN zobowiązani są do poddania się testowi na koronawirusa przed wejściem na plan zdjęciowy produkcji, w których występują. Jak się okazuje, w dalszym ciągu są artyści, którzy nie mają zamiaru im się poddawać ze względu na swoje poglądy.

Jednym z nich jest Piotr Nowak, który właśnie został wyrzucony z planu „Na wspólnej”. Aktor już niejednokrotnie głosił swoje poglądy, które jasno przedstawiają jego niewiarę w skuteczność szczepionek, co wypisywał w mediach społecznościowych.

Stacja TVN przedstawiła oficjalne stanowisko w tej sprawie, informując, że takie zachowanie nie będzie tolerowane i każdy aktor ma obowiązek wykonać test, o czym jest wcześniej informowany.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

nie żyje

Nie żyje Grażyna Socha

– Na planie zdjęciowym jest obowiązek wykonywania testów, o czym każdy zostaje poinformowany z wyprzedzeniem i wyraża na to zgodę. […] Piotr Nowak odmówił wykonania testu. W tej sytuacji, żeby nie narażać innych na ryzyko ewentualnego zakażenia, produkcja [Na Wspólnej – przyp. red.] nie mogła pozwolić na wejście aktora na plan – napisało Biuro Prasowe TVN Grupy Discovery.

Apelujemy o ciągłe zachowanie ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów  sanitarnych.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”

Źródło: tvp.info

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl