Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wesele córki Małysza. Suknia panny młodej zrobiła furorę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.09.2021 00:47

Wesele córki Małysza. Suknia panny młodej zrobiła furorę

Instagram/Adam Małysz

Karolina Małysz wzięła dzisiaj ślub! Córka Adama Małysza już od jakiegoś czasu mówiła, że uroczystość się zbliża, opowiadała też, co szykuje na wesele. Znamy szczegóły tego niezwykłego wydarzenia!

Uroczystość ślubna córki Adama i Izy Małyszów była do tej pory owiana tajemnicą. Ale przed mediami nic się nie ukryje: wiemy, że po ceremonii goście udali się do domu weselnego „Romeo i Julia” w Szczyrku.

Niedawno pisaliśmy o tym, co Karolina Małysz zaplanowała na swoje wesele (tutaj). Szykowała się góralska impreza! Córka skoczka z Wisły wspominała, że zamierza podać ludowe, góralskie potrawy, sama muzyka też ma być tradycyjna.

Karolina Małysz wyszła za mąż

Karolina i Kamil Czyż są razem od 7 lat, byli zaręczeni od 2019 roku, ale w planowaniu ślubu przeszkodziła im pandemia koronawirusa. Na szczęście teraz mogli bezpiecznie urządzić i ślub, i zabawę weselną.

Goście, jacy bawią się na weselu, podzielili się już zdjęciami z zabawy. Nawiasem mówiąc, na imprezie zjawiło się trochę znanych gości, na przykład Justyna Żyła.

W sieci robi furorę suknia ślubna, jaką wybrała Karolina Małysz. Kreacja podkreśla niesamowitą figurę dziewczyny i odsłania dekolt. Trzeba przyznać, że panna młoda wygląda w niej uroczo!

Dziennikarze dotarli też do innych szczegółów na temat wesela córki Małyszów. Fakt poinformował, że młoda para pojechała na wesele Mercedesem Benz klasy X, który kosztuje 700 tysięcy złotych. Na pace mercedesa umieszczono motor crossowy – jedną z największych pasji pana młodego.

Państwo młodzi zatańczyli pierwszy taniec do utworu „Something Just Like This” Chainsmokers i Coldplay.

Źródło: Instagram, Super Express, Fakt, Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Przykre wieści ze szpitala. Chodzi o stan zdrowia Wiesława Gołasa