fot. Pixabay

Wielkopolskie: Zderzyły się dwa samochody

Na drodze krajowej numer 15 – między Krotoszynem a Koźminem Wielkopolskim, w pobliżu zjazdu w stronę Kaniewa – doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego poszkodowane zostały dwie osoby. Droga jest zablokowana, policja wyznaczyła tym samym objazdy.

Wypadek na krajowej „piętnastce”

W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe marki Peugeot. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 20-letni kierujący jednym z nich mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie, w chwili wyjeżdżania z drogi podporządkowanej.

– W wyniku tego zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem […], którym kierowała 45-latka z Koźmina Wielkopolskiego – powiedział Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

Obrażenia uczestników wypadku okazały się być na tyle poważne, że zarówno mężczyzna, jak i kobieta, wymagali hospitalizacji i zostali przetransportowani do pobliskich szpitali – w Krotoszynie oraz Jarocinie.

DK15 na odcinku między pozostaje zablokowana, na miejscu trwają zaś odpowiednie czynności. Policja kieruje auta objazdem przez miejscowość Rozdrażew.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Źródło: Onet

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
  2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
  3. Michał Wiśniewski zostanie przesłuchany przez prokuraturę

Redaktor