Wieża widokowa w Świętnie stała się miejscem skandalu, po tym jak przyłapano kilka par odbywających na niej stosunek. Miłosne sceny nagrała kamera monitoringu, a materiał wideo wyciekł do sieci. Pojawiły się kolejne nagrania, które zostały opublikowane na stronie Super Expressu. Widać na nich absolutnie wszystko!

Skandaliczne wideo najpierw przedostało się z wewnętrznego monitoringu należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie, a teraz znalazło się na stronie Super Expressu. Pary uprawiające miłość na wieży widokowej, mimo wielu oznaczeń, iż na terenie obiektu znajdują się kamery, zdecydowały się na miłosne uniesienia. Teraz z pewnością żałują, a całą sprawę bada prokuratura.

Wieża widokowa: nagranie

Nie wiadomo dokładnie, kiedy doszło do zdarzenia, jednak cała sprawa wstrząsnęła mieszkańcami Wolsztyna, a także polskim internetem. Teraz nagrania trafiły do jeszcze szerszej publiczności za sprawą publikacji Super Expressu.

– Z ubolewaniem potwierdzam fakt, iż do Internetu wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie. O powyższym fakcie poinformowałem organy ścigania – pisał na początku sprawy burmistrz Wolsztyna, Wojciech Lis.

Prokuratura zajęła się już sprawą. Za podobny wyczyn w miejscu publicznym grożą naprawdę surowe kary – areszt, ograniczenie wolności, grzywna do 1,5 tysiąca złotych, lub w najlepszym przypadku nagana.

  1. Podczas pogrzebu nagle zadzwonił telefon. Bliscy zmarłej pobledli, gdy usłyszeli słowa ze słuchawki
  2. Lepiej wcześniej wypłacić gotówkę i zaplanować wydatki. Niebawem banki wdrożą ogromne zmiany, będzie drogo

Wieża widokowa w Świętnie

Przypomnijmy, że za samo upublicznienie nagrań również można słono zapłacić. Zgodnie z art. 191a kodeksu karnego, za rozpowszechnianie nagich zdjęć lub nagrań bez zgody danej osoby grozi kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat – działania w tej sprawie są wykonywane tylko na życzenie osoby pokrzywdzonej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wieża widokowa
fot. Facebook/ Urząd miasta Wolsztyn

Wieża widokowa stała się miejscem skandalu. Prokuratura bada sprawę.

 

 

Poprzedni artykułDo sieci trafiło niesłychane zdjęcie Gabriela Seweryna. Fani osłupieli, nie jest na nim sam
Następny artykułŁzy płyną strumieniami. Potwierdzono wiadomość o śmierci
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.