Wiosna już prawie nadeszła. Prawdopodobnie byłaś zbyt długo zamknięta, możliwe, że spędziłeś większą część ostatnich kilku miesięcy na planowaniu każdego (bezpiecznego) ruchu, gdy nadejdzie cieplejsza pogoda – w tym wymyślanie pomysłów na wiosenne stylizacje na 2021. Jakie są najważniejsze trendy?

Jasne spodnie w kratę

To zdecydowanie będzie znany i lubiany, letni motyw! Szczególnie w jasnej odsłonie. Nie bój się łączyć kratki z innymi wzorami. Im bardziej kolorowo, tym lepiej!

fot. www.instagram.com/chloelecareux/

Neutralne kolory

Bez względu na to, co nosisz, całkowicie neutralna paleta jest tym, co wprawi Cię w zrelaksowany, wiosenny nastrój. Spróbuj stylizować biały podkoszulek za pomocą beżowych spodni z wysokim stanem, a całość uzupełnij lekkim swetrem lub dopasowaną długą marynarką, która będzie pasować do schematu kolorów. W tym roku szczególnie ze wszystkich neutralnych odcieni kochamy brąz.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

fot. www.instagram.com/chloelecareux/

Spódnica midi i top na ramiączkach

Wiele osób uważa, że ​​zwiewna spódnica midi i top na ramiączkach to najlepszy wiosenny strój. W zależności od tego, jak mieszasz, dopasowujesz i uzupełniasz ten strój akcesoriami, ten wygląd można bez wysiłku o każdej porze, w każdym stylu.

fot. www.instagram.com/chloelecareux/

Widoczny top / stanik

Rozepnij swój kardigan i załóż pod niego top w tym samym kolorze. Takie mono-zestawy będą świetnym pomysłem na letnie stylizacje 2021.

fot. www.instagram.com/chloelecareux/

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.