Do wielkiej tragedii doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Władysławowo. 21-letni mężczyzna wszedł do wody mimo zakazu kąpieli i zniknął pod wodą. Niestety nie żyje. Oprócz niego topiły się jeszcze dwie inne osoby, które udało się ocalić ratownikom.

Na miejsce zdarzenia natychmiast zawezwani zostali miejscowi policjanci. 21-latek z nieznanych przyczyn nie mógł dotrzeć do brzegu, w czego wyniku utonął.

Władysławowo: nie żyje 21-latek

O sprawie poinformował portal WP Wiadomości. St. post. Monika Mularska z Komendy Powiatowej Policji w Pucku przekazała wstępne ustalenia zaistniałych przykrych okoliczności.

Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 21-letni mieszkaniec gminy Grodzisk Mazowiecki wszedł do morza i z nieznanych przyczyn nie mógł powrócić na brzeg – czytamy.

Ratownikom udało się wyłowić mężczyznę z wody, jednak mimo podjętych natychmiastowych czynności reanimacyjnych, nie udało się go uratować. Co więcej, oprócz niego topiły się także dwie inne osoby, które przeżyły niebezpieczne spotkanie z wodą.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Trzeba zaznaczyć, że w sobotę we Władysławowie obowiązywał absolutny zakaz kąpieli ze względu na ogromne fale, które stanowiły zagrożenie dla zdrowia i życia każdego plażowicza. Niestety mimo tego, wiele osób wchodziło do wody. Policja apeluje o zachowanie rozwagi i stosowanie się do przepisów bezpieczeństwa. Wczoraj doszło także do innej tragedii w jednym z Polskich miast.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kasia Cichopek narzeka na warunki panujące na planie „M jak miłość”
  2. Poznajecie? Gwiazda TVP świętuje dziś urodziny, niedawno mówiła o niej cała Polska
  3. Właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje genialny aktor, chorował na koronawirusa

Źródło: WP Wiadomości

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl