Włosy kobiety miały przekazać jej jedną, bardzo ważną informację. Kiedy siadała w fotelu u fryzjera, jeszcze nie wiedziała, jakie emocje przyniosą jej następne godziny, jednak już wkrótce miała zrozumieć coś bardzo ważnego. Kto by pomyślał, że w salonie fryzjerskim możemy poznać…płeć dziecka. 

Idąc do fryzjera, większość z nas nie spodziewa się żadnych niespodzianek. Co więcej, raczej nie chciałybyśmy się na nie natykać. Zazwyczaj chcemy, żeby nasze włosy wyglądały perfekcyjnie i dokładnie tak, jak sobie zażyczyłyśmy. Jednak ta kobieta, szła do salonu na umówiony zabieg tylko z jednym w głowie: jakiej płci jest jej dziecko?

Włosy świadczą o płci dziecka?

Ta sytuacja wprowadza wszystkich w dezorientację, ale to wydarzyło się naprawdę. Kobieta weszła do salonu fryzjerskiego, by poznać płeć dziecka i co więcej — udało jej się to.

To niesamowite wydarzenie zostało uwiecznione na krótkim nagraniu, które później pojawiło się w sieci i zrobiło prawdziwą furorę. 

Wideo zostało opublikowane przez fryzjerkę na jej kanale na YouTubie. Kobieta opisała tam też całą sytuację. Któregoś dnia Amanda i Gerald przyszli do niej z nietypową prośbą.

Para wpadła na pomysł na to, w jaki sposób kreatywnie ujawnić płeć ich dziecka — poprzez zafarbowanie włosów kobiety. 

Poznała płeć dziecka u fryzjera

Fryzjerka została poproszona o to, by pofarbować włosy Amandy na jeden z dwóch kolorów — niebieski albo różowy, w zależności pod tego, jakiej płci jest dziecko. To wiedziała tylko i wyłącznie ona. Młodzi rodzice byli bardzo podekscytowani, oczekując na poznanie płci dziecka.

W końcu proces farbowania dobiegł do końca i fryzjerka dramatycznym gestem zdjęła ręcznik z głowy Amandy.

Jej włosy były niebieskie! Podekscytowana młoda mama zerwała się z krzesła i zaczęła radośnie skakać, rzucając się partnerowi w objęcia. 

Ostatnio pisaliśmy również o kolejnej cudownej nowinie. Anna Lewandowska opowiedziała o kolejnym dziecku, więcej można przeczytać >tutaj<.

Zobacz nagranie: 

 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródła: Amber Sacrison/YouTube

Poprzedni artykułPanna młoda przejrzała nagranie z wesela. Nie mogła uwierzyć w to, co wyprawiali jej goście po kątach
Następny artykułCo się dzieje z Katarzyną Cerekwicką? Artystka bardzo ucierpiała na pandemii i od 8-miesięcy pozostaje na ,,bezrobociu”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego