Kaja Godek opublikowała na swoim Facebooku wpis, w którym wyraziła swoje zdumienie. Jeden – jak sama określiła – z nieprzyjaciół jej Fundacji postanowił przelać na konto 1 grosz na „doedukowanie się”. Aktywistka nie kryła oburzenia, jednak korzystając z sytuacji, ponownie poprosiła użytkowników o wsparcie finansowe.

Kaja Godek to założycielka i główna wolontariuszka Fundacji Życie i Rodzina. Opublikowany przez nią wpis wywołał wiele emocji. Jak zwykle odzywali się zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy jej teorii.

Kaja Godek pokazała wyciąg z konta bankowego

O Kai Godek i jej fundacji zrobiło się szczególnie głośno w październiku ubiegłego roku, kiedy to Trybunał Konstytucyjny ogłosił wyrok dotyczący prawa aborcyjnego w Polsce, czego jest zdecydowaną zwolenniczką. Mimo że posiada wielu przeciwników jej ruchów, dalej konsekwentnie prowadzi swój wolontariat.

Kilka dni temu na jej Facebooku pojawił się bardzo zaskakujący wpis. Jeden z przeciwników jej Fundacji postanowił dokonać przelewu na konto bankowe w wysokości 1 grosza, tytułując go: „na doedukowanie się”. Kaja Godek wyraziła swoje zdumienie z powodu zaistniałej sytuacji.

Dostaliśmy dzisiaj taką wpłatę od jakiegoś nieprzyjaciela Fundacji… No cóż… Obrona życia i rodziny nie każdemu się podoba, a niektórzy już naprawdę nie mogą powstrzymać swojej frustracji – napisała aktywistka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mimo wszystko poprosiła o wsparcie finansowe ludzi, którzy są zwolennikami jej Fundacji oraz podała numer konta i stosowny ku temu tytuł. Dodała również, że prowadzona jest tylko i wyłącznie z hojności ludzi.

Jakie są założenia Fundacji Kai Godek?

Kaja Godek i jej zwolennicy działają przeciw legalizacji aborcji w Polsce oraz środowiskom LGBT. Na oficjalnej stronie internetowej Fundacji można przeczytać następujący wpis, w którym zarzucana jest agresja i dewiacja.

Środowiska LGBT coraz agresywniej domagają się uznania dewiacji seksualnych za normalność, czy wręcz za coś dobrego – czytamy.

Założeniem Fundacji Kai Godek jest działalność ku temu, by każde dziecko miało prawo do narodzin. Stawiają również opór „homoideologii”. Środowiska lewicowe są głównymi przeciwnikami Fundacji.

W mediach społecznościowych aktywistki, co chwila pojawiają się negatywne komentarze internautów, dotyczące jej działalności, ale nie brakuje także zwolenników. Pod omawianym powyżej postem nie zabrakło zarówno kpin, jak i powagi.

Zobacz zdjęcie:

Kaja Godek poinformowała, że ktoś wpłacił na konto jej Fundacji 1 grosz, dodając negatywny wpis.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródło: o2.pl, zycierodzina.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl