Wiele gwiazd może pozwolić sobie na ekstrawagancję w trakcie Świąt Bożego Narodzenia, przez co spędza je na przykład w ciepłych krajach. Jak się okazuje, do tej grupy nie należy Michał Szpak.

Już wcześniej było wiadomo, że wokalista jest osobą niezwykle rodzinną, a świąteczne zdjęcie, które opublikował na Instagramie, tylko to potwierdza.

Jak Michał Szpak spędza wigilię?

Na wrzuconej do internetu fotografii widać Michała wraz z dwiema siostrami, bratem i prawdopodobnie jego bratanicą. Wszyscy wyglądają na niezwykle szczęśliwych.

– Wesołych Świąt od rodzinki – napisał pod zdjęciem Michał Szpak.

Po tle zdjęcia widać, że przyjęcie wigilijne miało miejsce nie w wykwintnym hotelu, a najpewniej w domu rodzinnym wokalisty. Za nim znajduje się także choinka przystrojona w kolory tęczy.

Wigilia musiała obfitować w wiele wspominek, bo chwilę później Michał Szpak wrzucił jeszcze jedno zdjęcie, które przedstawia starą fotografię, na którym znajduje się młodziutki wówczas piosenkarz i jego mama, która odeszła w 2016 roku. Wiadomo, że była dla Michała niezwykle ważną osobą.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Widzowie TVP włączą dziś telewizory i zaniemówią. Stacja już ogłosiła, co pokaże po godzinie 15
    2. Przykre, co chce zrobić Ewa Krawczyk podczas pierwszych świąt bez Krzysztofa
    3. Barbara Kurdej-Szatan dodała mocny wpis. Jest wstrząśnięta, chodzi o sytuację na granicy

Źródło: Instagram.com/ jastrzabpost.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl