Wypadek w Warszawie: kolejna kolizja z udziałem autobusu miejskiego w stolicy kraju. Jak dowiadujemy się z portalu rmf24.pl, kierowca autobusu staranował cztery zaparkowane auta i uderzył w latarnię. Jedno osoba została ranna, według wstępnych ustaleń 25-letni mężczyzna, który siedział za kierownicą pojazdu, mógł być pod wpływem środków odurzających, ustalił nieoficjalnie dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada. 

Wypadek miał miejsce we wtorek 7 lipca, na warszawskich Bielanach przy ul. Klaudyny około godziny 12:00. Według informacji zamieszczonych na portalu rmf24.pl jedna z pasażerek autobusu z potłuczeniami została przewieziona do szpitala.

Wypadek autobusu miejskiego w Warszawie

Niestety, w stolicy kraju doszło do kolejnej kolizji spowodowanej przez autobus miejski. Według ustaleń reportera RMF FM kierowca autobusu miał odebrać prawo jazdy w maju tego roku, obecnie ma 25 lat. Mężczyzna posiada noty policyjne z przeszłości, które ukazują, że popełnił kilka wykroczeń drogowych.

Kierowca autobusu, który staranował 4 zaparkowane auta i uderzył w latarnię, miał być zatrudniony przez firmę Arriva, czyli zewnętrzne przedsiębiorstwo zajmujące się świadczeniem usług transportowych dla miasta.

  1. Nie żyje 24-letni aktor. Jego ostatnie słowa są porażające, nikt niczego się nie spodziewał
  2. Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacja
  3. Zdjęcie noworodka obiegło cały świat. Wszystko przez przedmiot, który trzyma w rączce

Wypadek w stolicy: autobus staranował 4 auta

Jak informuje portal rmf24.pl, reporter RMF FM nieoficjalnie dowiedział się, że w pierwszych badaniach kierowcy po wypadku wyszło, że miał w organizmie ślady substancji psychoaktywnych. Zdecydowano o pobraniu kolejnych próbek i wysłaniu do analizy — wedle podejrzeń, mężczyzna mógł być pod wpływem metaamfetaminy. 

Jeśli badania potwierdzą te podejrzenia, będzie to już drugi wypadek w ciągu dwóch tygodni, w których kierowca zatrudniony przez firmę Arriva wsiadł za kierownicę autobusu pod wpływem środków psychoaktywnych. Niedawno, pojazd miejski z ok. 40 pasażerami spadł z mostu Grota-Roweckiego, zginęła 1 osoba.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata Szydło gościła u Tadeusza Rydzyka. Nie miała litości
  2. Autobus z dziećmi wpadł do jeziora, 21 osób nie żyje. Wiadomość ze świata wyciska łzy
  3. Kobieta nagle zemdlała na przyjęciu. Lekarze w szpitalu od razu wiedzieli, że przez swoje ubranie mogła stracić życie
  4. Dziś Krzysztof Skiba obchodzi 56. urodziny. Czego życzycie szalonemu muzykowi?
  5. Ujawniono zarobki Krzysztofa Jackowskiego, szczęka opada. Nikt się nie spodziewał podobnych kwot
  6. Porażające informacje o stanie zdrowia gwiazdy „Klanu”. Jest bardzo źle

Źródło: rmf24.pl

 

 

Poprzedni artykułTrzaskowscy tuż przed finiszem zaskoczą wszystkich, szczególnie kobiety. Małgorzata Trzaskowska już wszystko zaplanowała
Następny artykułPilny apel Ministerstwa Zdrowia. Resort przestrzega Polaków, chodzi o obostrzenia
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.