Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Zapraszam Was na mój ślub”. Dorota Chotecka zaskoczyła najnowszym komunikatem, szybko wyjaśniła całą sytuację
Michał Fitz
Michał Fitz 04.11.2022 21:45

„Zapraszam Was na mój ślub”. Dorota Chotecka zaskoczyła najnowszym komunikatem, szybko wyjaśniła całą sytuację

Dorota Chotecka
TRICOLORS/East News

Dorota Chotecka od niemal 20 lat jest żoną Radosława Pazury, z którym tworzy, wydawać by się mogło, bardzo szczęśliwe małżeństwo. Właśnie dlatego fani mogli się wyjątkowo zdziwić, gdy aktorka zaprosiła ich za pośrednictwem mediów społecznościowych na kolejny ślub.

Artystka szybko jednak wytłumaczyła, co dokładnie miała na myśli, by uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. Radosław Pazura może spać spokojnie.

Dorota Chotecka zaprasza na ślub

Dorota Chotecka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w białej sukni. U jej boku stał Sławomir Holland. Już po jego obecności fani mogli domyślić się, że aktorka wcale nie bierze prawdziwego ślubu, co zresztą wyjaśniła w opisie.

Wyjawiła bowiem, że w zasadzie to nie ona wychodzi za mąż, a Krystyna Banach, którą odgrywa w serialu „M jak miłość”. Zaanonsowała także, że to ważne wydarzenie zostanie pokazane w odcinku wyemitowanym 8 listopada. Już zaprosiła fanów przed telewizory. Ci są z tego powodu bardzo zadowoleni i życzą sobie i aktorom, by ich postaci żyły w szczęściu.

– Życzę Wam szczęścia na nowej drodze serialowego życia, mając nadzieję, że scenarzyści nie będą zbytnio mieszać w Waszym związku — pisze jedna z fanek.

Dorota Chotecka — małżeństwo

W rzeczywistości Dorota Chotecka jest żoną Radosława Pazury. Ich małżeństwo trwa nieprzerwanie od niemal 20 lat. Stawali bowiem na ślubnym kobiercu w 2003 roku. Owocem ich miłości jest córka Klara, która przyszła na świat 4 lata po weselu.

Warto podkreślić, że nic nie zwiastuje tego, by Dorota Chotecka miała w prawdziwym życiu wychodzić jeszcze raz za kogoś innego. Małżonkowie pomimo upływu czasu kapitalnie się rozumieją, co widać po w zasadzie ich każdej, wspólnej aktywności w mediach społecznościowych. Dodatkowo ich małżeństwo na pewno umacnia także wiara. Obydwoje są bowiem gorliwymi katolikami.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dorota Chotecka (@dorotachotecka)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Żona Rutkowskiego i znicze warte kilka tysięcy wywołały falę śmiechu w sieci. Nagranie z jej udziałem zostało przerobione