Zdjęcie ślubne to pamiątką na lata, z tym zgodzi się najprawdopodobniej większość z nas. Tak z pewnością będzie w przypadku pary młodej, której ślubne fotografie stały się prawdziwym hitem. Panna młoda sama zrobiła sesję, chociaż jak przyznaje… z fotografią ma niewiele wspólnego. Możecie sobie to wyobrazić? No właśnie! Gwarantujemy wam, że czegoś takiego jeszcze nie widziałyście!

Fotografie pozwalają uchwycić piękno i niepowtarzalność danej chwili. Szczególnie te robione w dniu ślubu. Przecież taki dzień może się już nigdy nie powtórzyć. Pomimo tego, że przeminie on niezwykle szybko, to zdjęcia pozostają Państwem Młodym do końca życia. Warto jest zadbać o to, aby wykonał je profesjonalny fotograf. Nasza Panna młoda miała jednak na to nieco inną wizję…

Zdjęcie ślubne wykonane zostało przez Pannę Młodą

Co więcej, nie zdjęcie, a całą sesję! Do tej pory byłyśmy przekonane, że każda Panna Młoda w dniu swojego ślubu marzy o profesjonalnym fotografie, który przez pryzmat aparatu uchwyci ten wyjątkowy dzień.

Dobrze wykonane zdjęcie jest pamiątką na całe życie! Dlaczego? Zawarte są na nim wspomnienia, przeżycia, a nawet…emocje, które towarzyszyły nam w tym dniu. Dodatkowo opowiada historie, które po wielu latach mogą być po prostu zapomniane!

Kobieta zdecydowanie nie boi się wyzwań

Lisa Lutts nasza 29- letnia bohaterka wraz ze swoim partnerem zdecydowali się na skromną ceremonią ślubną. Marzyli, aby tego dnia były z nimi tylko i wyłącznie najbliższe osoby. Zrezygnowali więc z wesela i hucznej imprezy do białego rana.

W związku z tym w głowie kobiety narodził się pewien nietypowy pomysł. Kobieta zadecydowała, aby całkowicie zrezygnować z usług fotografa. Jak sama przyznaje, profesjonalne sesje ślubne zupełnie pozbawione są autentyczności i prawdziwych emocji. W związku z tym wykonaniem sesji z mężem zajęła się samodzielnie. Dodajmy jeszcze, że Lisa ma niewiele wspólnego z fotografia, a zdjęcia robiła… amatorskim aparatem fotograficznym!

Nie ulega wątpliwości, że fotografie ślubne nie są łatwym zadaniem, a Lisa miała okazję przekonać się o tym na własnej skórze. Koniecznie zobaczcie efekty jej ciężkiej pracy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zdjęcie ślubne
ofeminin.pl

W dniu ślubu każda Panna Młoda marzy o nieziemskiej fryzurze!

Zdjęcie ślubne
ofeminin.pl

Nie mogło również zabraknąć zdjęć z przygotowywań…

Zdjęcie ślubne
ofeminin.pl

Zdjęcie ślubne lustrze to obowiązek! A na nim… Państwo młodzi zwarci i gotowi do wyjścia.

Zdjęcie ślubne
ofeminin.pl

Bycie fotografem i jednocześnie Panną Młodą to nie lada wyzwanie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Nie żyje legendarny polski muzyk. Odszedł po długiej i ciężkiej chorobie
  3. Uwielbiany muzyk porzucił żonę dla fanki. ”Jeździła z nimi w trasy od 10 lat”
  4. Uwielbiały go miliony, a on był pełen kompleksów. Dziś Zbigniew Cybulski skończyłby 91 lat
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułKatarzyna Cichopek o pracy na planie „M jak Miłość”. Planuje odejść z serialu?
Następny artykułCórka Demi Moore opowiedziała o życiu z uzależnioną matką: „Traktowałam ją jak dziecko”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.