Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zła wiadomość dla Meghan Markle. Jej ojciec chce podać córkę do sądu
Alicja Czepli
Alicja Czepli 24.07.2021 09:59

Zła wiadomość dla Meghan Markle. Jej ojciec chce podać córkę do sądu

Harry i Meghan
SplashNews.com/East News

Ojciec Meghan Markle opowiedział w wywiadzie, że rozważa podanie córki do sądu. Ma nie pozwalać mu widywać się z wnukami.

  • Meghan Markle jest matką dwójki dzieci
  • W ostatnich latach popadła w poważny konflikt ze swoim ojcem
  • Teraz ten zapowiada, że będzie prawnie walczył o możliwość widywania wnuków

Relacje Meghan Markle z jej rodziną od dawna są skomplikowane – głośno było o jej medialnym konflikcie z ojcem. Teraz ten zapowiada podjęcie ważnych kroków, ma zamiar podać córkę do sądu. Wszystko przez to, że nie pozwala mu widywać się z wnukami.

Relacje Meghan Markle i jej ojca

Meghan Markle w ostatnich latach stała się bardzo kontrowersyjną postacią. Odkąd została żoną księcia Harry’ego często pojawia się na okładkach gazet, szczególnie po tym jak podjęli decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej. Udzielili mocnego wywiadu, w którym między innymi opowiedzieli o rasistowskich zachowaniach jednego z członków rodziny królewskiej.

Także relacje z jej biologiczną rodziną nie były łatwe. Była aktorka nie wywodzi się z wyższych sfer, pochodzi ze zwyczajnej, amerykańskiej rodziny. Lata temu popadła w konflikt ze swoim ojcem, który miał podawać do mediów prywatne informacje na jej temat.

Meghan jest dziś już matką dwójki dzieci – Archiego i narodzonej niedawno Lilibet. Rodzina mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie dystansuje się zarówno od bliskich Harry’ego, jak i księżnej.

Niedawno ojciec księżnej, Thomas Markle opowiedział o tym jak dziś wyglądają jego relacje z córką. W szczerym wywiadzie wyznał, że bardzo cierpi przez to, że nie widuje swojego dziecka, ani wnucząt.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ojciec Meghan Markle idzie do sądu

Zaapelował, ponoć po raz kolejny, do córki o możliwość zobaczenia się z wnukami. Zauważył, że nie powinno się karać dzieci za błędy dorosłych, czy wikłać je w świat polityki, traktować jak pionki w grze.

Oznajmił, że postanowił nawet podjąć w tym zakresie kroki prawne. Przyznał, że nawet więźniowie mają możliwość zobaczenia się ze swoimi bliskimi, a on jest wciąż karany za jeden błąd. Jeśli sytuacja się nie zmieni, ma zwrócić się do sądów w Kalifornii, aby te dały mu możliwość zobaczenia wnuków.

– Popełniłem jeden głupi błąd i zostałem za niego ukarany. W tym programie, w którym grali, mówią o współczuciu, a dla mnie nie ma współczucia dla mnie – mówił oburzony Thomas Markle.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: edziecko.pl