Fani programu Złomowisko PL przeżywają naprawdę tragiczne chwile. Śmierć Marka Pawłowskiego odbiła się szerokim echem w całej Polsce. Niedługo później kraj obiegła smutna informacja o tym, że przyjaciel Marka, Edek Kaliński przeszedł operację amputacji nogi. Teraz syn zmarłego mężczyzny, Janusz wystosował bardzo pilny apel do wszystkich fanów serialu.

Do dzisiaj nie została podana oficjalna przyczyna śmierci Marka Pawłowskiego. Według wielu nieoficjalnych informacji przekazywanych przez fanów mężczyzna miał dostać wylewu, jednak nikt nie potwierdził tych doniesień. Już wkrótce odbędzie się pogrzeb popularnego Krzykacza. Teraz jego syn Janusz prosi o pomoc.

Syn Marka Pawłowskiego z programu Złomowisko PL prosi o pomoc

Marek Pawłowski pozostawił po sobie pogrążoną w żalu całą rodzinę, a także liczne grono fanów, którzy podziwiali go podczas emisji programu Złomowisko PL. Niedługo po informacji o jego śmierci do małżonki Joanny i syna Janusza zaczęły napływać kondolencje z całego kraju.

Wśród kondolencji można było znaleźć wiele pytań o adres, pod który mogą wysłać wieniec na grób swojego ulubieńca. Wówczas Janusz Pawłowski po konsultacji z ukochaną mamą postanowili zaapelować do internautów, by nie kupowali kwiatów. Zamiast tego w serwisie zrzutka.pl uruchomili zbiórkę pieniężną. Za zebraną kwotę chcieliby wybudować kochanemu mężowi i tacie pomnik nagrobny.

[…] Pomyśleliśmy, że najbliższa rodzina będzie kupowała wieńce, a reszta zamiast kupowania kwiatów niech wpłaci jakąś symboliczną kwotę na zbiórkę na pomnik dla taty. Jak zostanie coś z tych pieniędzy, to może się BUS-a kupi, żeby złom zbierać dalej i mamie się resztę da – powiedział Janusz Pawłowski na nagraniu zamieszczonym pod zbiórką.

W opisie do zbiórki można przeczytać słowa:

 Głównym celem zbiórki jest zakup pomnika takiego, na jaki zasłużył Marek, za pozostałą sumę rodzina mogłaby spłacić zobowiązania, które do tej pory pokrywał nasz przyjaciel. Liczymy na dobre serca fanów Krzykacza. Pamiętajmy, dobro wraca! – czytamy w serwisie zrzutka.pl.

Problemy Edwarda Kalińskiego

Ogromną tragedię życiową przeżywa także przyjaciel Marka Pawłowskiego, Edek Kaliński, który niedługo przed śmiercią Krzykacza przeszedł operację amputacji nogi. Telewidzowie dobrze kojarzą Edka z występów w programie Złomowisko PL, gdzie wraz z Markiem Pawłowskim tworzyli zgrany duet.

Edward Kaliński od wielu lat zmaga się z cukrzycą. Teraz po operacji czeka go bardzo długa, a przy tym kosztowna rehabilitacja. Nie da się wyobrazić, co musi czuć w takich chwilach popularny Edek. W świetle tak wielkiego nieszczęścia w serwisie zrzutka.pl powstała zbiórka, by zapewnić mu możliwość rehabilitacji.

– Koniec 2020 roku zakończył się bardzo źle, zmarł nasz przyjaciel Marek Krzykacz Pawłowski. Jego wierny kompan stracił nogę. Jestem w kontakcie z Edziem, przykro to pisać, ale jest tym załamany! Marek z Edziem zebrali na imprezach charytatywnych mnóstwo pieniędzy, zawsze bezinteresownie! Czas się odwdzięczyć! Edek z proteza nadal będzie pomagał potrzebującym, dziś sam jest potrzebujący! Czas start! Pokażmy swoje serca! – czytamy na stronie zbiórki.

Link do zbiórki pieniężnej na rehabilitację Edwarda Kalińskiego znajdziecie >tutaj<. Pamiętajcie, że warto pomagać, a w takich przypadkach liczy się każdy grosz. Pogrzeb Marka Pawłowskiego odbędzie się 8 stycznia.

Zobacz zdjęcia:

złomowisko pl
fot. Facebook.com/Złomiwisko PL

Syn Marka ze Złomowiska PL poprosił fanów o wpłacenie symbolicznej kwoty na zbiórkę na pomnik nagrobny dla ukochanego taty.

złomowisko pl
fot. facebook.com/Złomowisko PL

Fani programu przeżywają naprawdę smutne chwile na początku roku.

Złomowisko PL
fot. facebook.com/Złomowisko PL

Niedługo przed śmiercią Marka Pawłowskiego, jego przyjaciel Edward Kaliński przeszedł operację amputacji nogi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: fakt.pl, zrzutka.pl

Poprzedni artykułZawiadomienie do prokuratury ws. Sylwestra Marzeń TVP. Kontrowersje wokół imprezy, stacja może mieć prawdziwe kłopoty
Następny artykułMieszkanie Trzaskowskich. Wiele osób jest zaskoczonych jak mieszkają, pokazali wnętrza
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl