W wielu przypadkach rozstanie ze swoim partnerem jest bardzo bolesne i ciężkie do zrozumienia. Zdarza się, że odchodzą bez żadnej zapowiedzi, lub po prostu oznajmiają, że potrzebują nowości w swoim życiu i porzucają. Okazuje się, że istnieją 3 znaki zodiaku, które według astrologii czynią tak najczęściej. Cechują się bardzo dużą impulsywnością, a przy tym mają skłonność do odchodzenia bez żalu. Są nimi: Baran, Bliźnięta oraz Lew.

Ich charakterystyka nie jest prosta, jednak to właśnie one najczęściej sprawiają, że serca partnerów rozpadają się na miliony kawałków. Warto przemyśleć zatem, czy te znaki zodiaku są odpowiednimi partnerami życiowymi. 

3 znaki zodiaku skłonne do nagłych rozstań

Rozstanie bez żadnej zapowiedzi, brak skrupułów oraz ostrzeżenia, czy nawet wyjaśnień. Te znaki zodiaku czynią to najczęściej i zazwyczaj robią to bez żadnych wyrzutów sumienia, po prostu paląc za sobą mosty i zaczynając wszystko od nowa. Nie liczy się dla nich nic poza dobrem własnym. Warto się zatem zastanowi, czy wchodzenie w związek, z którymś z nich, jest odpowiednim wyjściem.

A zatem zacznijmy od Baranów. Osoby spod tego znaku zodiaku to emocjonalne demony, które cechują się wielką impulsywnością. Bardzo łatwo da się je urazić, lub zdenerwować. Co więcej, są bardzo obrażalskie i mają obsesję na swoim punkcie. Charakteryzują się ogromną zmiennością, a ich miłość często przeradza się w nienawiść lub obojętność.

Na dodatek najważniejsze jest dla nich ich własne dobro. Nie zdziw się, jeśli któryś z nich w przyszłości Cię zrani. Patrzą się tylko na koniec własnego ogona i nie przejmują się uczuciami innych ludzi. Zawsze pójdą za głosem rozsądku i postawią na siebie.

Kolejnym znakiem zodiaku charakteryzującym się szybkim zrywaniem związku są Bliźnięta. Bardzo szybko się nudzą i potrzebują naprawdę mocnych wrażeń. Lubią nowości i zmiany w swoim życiu, przez co bardzo szybko porzucają swoich partnerów, często bez żadnego wyjaśnienia. 

Znaki zodiaku, które porzucają bez wyjaśnienia

Pozostając przy temacie Bliźniąt, należy zwrócić uwagę także na fakt, że są bardzo niestałe i chaotyczne. W życiu kierują się impulsywnością oraz intuicją. Mogą porzucić w najmniej oczekiwanym momencie. Są prawdziwymi specjalistami w łamaniu serc.

I wreszcie dochodzimy do Lwów. Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo odważne, bezkompromisowe i zawsze wiedzą czego chcą. Podejmowanie szybkich decyzji nie sprawia im najmniejszego problemu. Są bardzo zaborcze i despotyczne. Jeśli coś nie idzie po ich myśli mogą odejść bez słowa.

Co więcej, niespecjalnie są skłonne do dawania swoim partnerom drugich szans. Nie mają zamiaru udawać, że coś jest ok, skoro wiedzą, że nie jest i już nie będzie. Mają szacunek do samych siebie i na pewno nie będą tkwić w związku, który ich kompletnie nie satysfakcjonuje.

A czy wiecie, o jakich kobietach najczęściej marzą mężczyźni? Jeśli nie, to zapraszamy was >tutaj<, być może do nich się wliczacie! Warto także wiedzieć, które znaki zodiaku najczęściej kłamią. Tę listę znajdziecie klikając >tutaj<.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

Źródło: kobieta.onet.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl