Lelum.pl > Samo Życie > Znaki zodiaku mężczyzn, którzy są najlepszymi mężami. Ranking od najsłabszego do partnera idealnego
Martyna Derdak
Martyna Derdak 16.11.2019 13:41

Znaki zodiaku mężczyzn, którzy są najlepszymi mężami. Ranking od najsłabszego do partnera idealnego

znaki zodiaku
pexels.com Dimitri Kuliuk

Znaki zodiaku mogą powiedzieć niemalże wszystko o charakterze człowieka! My zdradzimy, pod którym z nich kryje się mąż idealny, a których lepiej omijać szerokim łukiem!

Jeżeli tylko znamy czyjś znak zodiaku, może czytać z niego jak z otwartej księgi. Jak wiele osób twierdzi w gwiazdach zapisana jest nie tylko nasza przyszłość, ale też cechy charakteru. Sprawdźmy, kto według tego opisu nadaje się na idealnego męża, a na kogo trzeba szczególnie uważać!

Te znaki zodiaku mają szanse na zostanie wiecznym kawalerem!

Bliźnięta

Na 12 miejscu możemy znaleźć mężów spod znaku Bliźniąt. Niech nie zmylą was swoją ciekawością świata i towarzyskością. Panowie Bliźnięta nienawidzą rutyny i stale potrzebują nowych wrażeń. Ten lekkoduch bardzo szybko wyprowadzi każdą kobietę z równowagi.

Panna

Mężczyźni spod tego znaku mają duże szanse na to, że nie znajdą sobie partnerki. Wszystko za sprawą wyjątkowo ciężkiego charakteru. Ci Panowie to mistrzowie narzekania, a tego nienawidzi żadna kobieta. Mimo, że są pracowici, uwielbiają wydawać polecenia i musztrować wszystkich dookoła.

Wodnik

Kiedy Wodnik się uprze, że coś ma być tak, a nie inaczej, świat musi się do niego dostosować. Zawziętość tego znaku zodiaku jest naprawdę niecodzienna. Chociaż dla przyjaciół jest do rany przyłóż, w domu jest naprawdę wymagającym człowiekiem.

Strzelec

Strzelce są ciekawi i głodni wiedzy. Ich zdolność do wypowiadania się i obycie ze światem może zaczarować niejedną kobietę. Urok jednak pryśnie, gdy potencjalna partnerka zobaczy, jak bardzo ma problem z dotrzymywaniem danego słowa.

Ryby

Panowie Ryby mają straszne humorki. Pamiętaj, że ten znak wręcz nienawidzi krytyki, przez co bardzo szybko można wyprowadzić go z równowagi. Ich wrażliwość sprawia, że ich życie to jedna wielka huśtawka emocjonalna!

znaki zodiaku

Waga

Jeżeli szukasz męża, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem, Pan Waga nie jest dla Ciebie. Ich zaletą jest to, że są wyjątkowo spokojni i harmonijni. Chociaż zapewne sprawdzą się w roli ojca, nie oczekuj żadnej spontaniczności.

Te znaki zodiaku doskonale sprawdzą się w roli męża!

Baran

Jeżeli lubisz silnych i odważnych mężczyzn – Pan Baran jest właśnie dla ciebie. Jego zaletą, a zarazem wadą jest spontaniczność. Z jednej strony, z tym facetem nigdy nie dowiesz się co to nuda, z drugiej zaś pamiętaj, że szybciej działa, niż myśli. Ta cecha może wpędzić w was w kłopoty!

Skorpion

Na 5. miejscu znalazł się Pan Skorpion. Ten znak cechuje niesamowita lojalność. Pamiętaj, że wszystko w małżeństwie będzie się układało do czasu, kiedy się go nie zrani. Jeżeli to się stanie, okaże się prawdziwym wrogiem każdej kobiety.

Koziorożec

Panowie spod tego znaku są wyjątkowo odpowiedzialni. Chociaż związek z nim jest przewidywalny, potrafi dać wiele szczęścia. Nie wymagaj od niego szalonych pomysłów. Znak ten lubi twardo stąpać po ziemi.

znaki zodiaku

Rak

Byłby ideałem, gdyby nie targały nim skrajne emocje. Bardziej niż inne znaki zodiaku cechuje go troska o partnerkę i poczucie humoru. Raki bywają jednak bardzo kapryśne, co nieraz doprowadzi ich żonę do łez.

Byk

Mężczyźni spod znaku byk są bardzo pogodni. Ich zaletą jest to, że nigdy nie uciekają od domowych obowiązków. Pamiętaj jednak, że bardzo mocno gustują w luksusie, przez co nieraz wydadzą wasze wspólne oszczędności na rzeczy sprawiające mu przyjemność.

Lew

Według gwiazd najlepszym mężem będzie ten, spod znaku Lwa. Najważniejszymi cechami tego Pana są troskliwość i lojalność, a także hojność w każdej sferze. Co prawda lubi być w centrum uwagi. Największą przyjemność sprawiają mu komplementy i pochwały, ale naprawdę na nie zasługuje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku

Znaki zodiaku potrafią powiedzieć niemalże wszystko o człowieku.

żona

Lew to według gwiazd najlepszy kandydat na męża!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Żona zażądała rozwodu w dzień ślubu. Powód? Na jaw wyszła tajemnica męża
  3. Suknia ślubna panny młodej ważyła 63 kilogramy! Cudem udało jej się wejść do kościoła
  4. ”Zerwał ze mną przez SMS-a. Wcześniej pożyczyłam mu dużą sumę pieniędzy”
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg