Znaki zodiaku, do których los uśmiechnie się w lutym? Dowiedz się, czy znalazłaś się w gronie szczęściarzy, ponieważ ten miesiąc należy do nich! Jedne znajdą miłość, kolejne otrzymają podwyżkę, a jeszcze inne czeka nieoczekiwana podróż. Dowiedz się, co czeka ciebie w tym wyjątkowym miesiącu! 

Nowy rok zaczął się dla ciebie niepomyślnie i z utęsknieniem wyczekiwałaś na koniec stycznia. Jednak początek lutego przyniósł ci nowe niepokoje – czy zła passa na pewno minęła? A może to dopiero początek serii pechowych zdarzeń? Bez obaw! Dowiedzieliśmy się, jakie znaki zodiaku mogą być spokojne o swoją najbliższą przyszłość, a gwiazdy będą dla nich wyjątkowo łaskawe. 

Oto znaki zodiaku, którym luty 2019 przyniesie niespodziankę od losu

Baran

Chociaż styczeń był dla ciebie wyjątkowo ciężkim okresem, w lutym los wynagrodzi ci cały pech. Zastanawiasz się nad zmianą pracy, bo odnosisz wrażenie, że nikt cię nie docenia? Wstrzymaj się z ostateczną decyzją! Wkrótce otrzymasz od szefa zaskakującą ofertę, dzięki której otworzysz nowy rozdział swojej kariery zawodowej. Propozycja przyjdzie do ciebie w najmniej oczekiwanym momencie. 

Lew

Te znaki zodiaku wkroczyły w Nowy Rok z impetem. Lew miał szczegółowy plan na to, jak ma wyglądać rok 2019. Niestety, już w styczniu okazało się, że nie wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami… Nie zrażaj się na dobre! Gwiazdy niedługo ześlą ci kogoś, kto wniesie w twoje życie świeży powiew. Będziecie znakomicie się bawić i prowadzić długie rozmowy, a zanim się zorientujecie, już będziecie zakochani po uszy!

Panna

Panny to znaki zodiaku, którym patronuje żywioł ziemi. Dlatego stawiają sobie realistyczne cele i wielką wagę przywiązują do kwestii finansowych. Chociaż ostatnie miesiące nie były zbyt łaskawe dla finansów Panny, w lutym nareszcie miesiące wyrzeczeń i nadgodzin zostaną jej wynagrodzone. Nieoczekiwany zastrzyk finansowy pozwoli odzyskać poczucie bezpieczeństwa i wreszcie przestać liczyć każdy grosz. 

Skorpion

Po ostatnim związku, burzliwym i zakończonym karczemną awanturą, nie masz ochoty z nikim się wiązać. Jednak przypadkowe znajomości nie przynoszą ci spodziewanej satysfakcji i z imprezowego zwierzęcia zaczęłaś zmieniać się w kota kanapowca. Pozwól sobie na odpoczynek! Nie zmuszaj się do wychodzenia i zwolnij tempo. Odpowiednia osoba sama się znajdzie, kiedy będziesz na to gotowa. Miej oczy szeroko otwarte, bo jeszcze przed upływem miesiąca zmienisz status na Facebooku!

Strzelec

Długo oczekiwany moment stabilizacji finansowej, zawodowej i osobistej nie przyniósł ci oczekiwanej satysfakcji. Zaczynasz czuć się coraz bardziej sfrustrowana i zawiedziona, zamiast spokojna i spełniona. Bez obaw, to minie! W luty los wreszcie pomoże ci zdecydować, czego naprawdę pragniesz i przyniesie niemałe zmiany w życiu uczuciowym – na lepsze! Twój związek rozkwitnie albo znajdziesz wymarzoną drugą połówkę. 

Wodnik

Odnosisz wrażenie, że w tym roku nic ci nie idzie tak, jak powinno. Miało być wyjątkowo, a zamiast tego twoje życie towarzyskie wygląda kiepsko, brakuje ci czasu na przyjemności i wiecznie chodzisz niewyspana. Na szczęście w lutym sytuacja nareszcie się uspokoi, a ty nauczysz się dobrej organizacji i przestaniesz zadręczać każdą drobnostką. 

Te znaki zodiaku będą miały szczęście w lutym. Jesteś na liście?

znaki zodiaku
fot. unsplash.com Priscilla Du Preez

Jakie znaki zodiaku będą miały szczęście w lutym? Na przykład Baran, który nareszcie otrzyma propozycję awansu zawodowego.