Od dzisiaj (10/09/2020) Tourmedica.pl jest rozpoznawane pod nazwą Kliniki.pl

Od ponad 7 lat portal Kliniki.pl (dawniej Tourmedica.pl) tworzy przestrzeń, dzięki której spotykają się pacjenci i lekarze specjaliści. Pacjenci o różnych potrzebach mogą wybierać spośród ponad 1000 prywatnych klinik, gabinetów lekarskich i kosmetycznych oraz ośrodków rehabilitacji. W Kliniki.pl znajdziemy ponad 5000 lekarzy specjalistów. W wyborze najlepszej placówki medycznej pomagają opinie pacjentów, dokładne opisy placówek, zabiegów oraz cenniki.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się ważne wydarzenie w branży medycznej

Już w najbliższą sobotę (12/09/2020), podczas Kliniki.pl Rating Index zostaną wręczone dyplomy i wyróżnienia dla najlepszych klinik w Polsce. Dowiemy się, które placówki medyczne cieszą się największą renomą i popularnością. Na łamach naszego serwisu zamieścimy dla was relację z eventu.

Portal Kliniki.pl rocznie odwiedzany jest przez ponad 18% Polaków. Codziennie ponad 2000 pacjentów kontaktuje się telefonicznie w celu znalezienia odpowiedniej placówki medycznej i umówienia badań diagnostycznych, zabiegu lub konsultacji z lekarzem specjalistą.

80% użytkowników portalu Kliniki.pl trafia na stronę szukając w Google konkretnego zabiegu w wybranym mieście. 

 

Poprzedni artykułOperacje plastyczne Bogumiły Wander zniszczyły jej urodę? Swoim wyglądem zachwycała Polaków
Następny artykułKoniec, niestety. Polacy będą zdruzgotani przez najnowsze zmiany
Copywriter, specjalistka z dziedziny reklamy natywnej. Absolwentka UKSW, z wykształcenia: teolog, pedagog i dietetyk kliniczny. Po godzinach: gamerka i globtroterka. Miłośniczka technologii 4K (koc, książka, kawa, kot).