Żona zajrzała do portfela swojego męża, ponieważ chciała rozmienić pieniądze dla dziecka na wycieczkę. Jednak widok, który zastała, sprawił, że od razu zapomniała o wyjeździe swojej pociechy. Zawiozła córkę pod szkołę i natychmiast zarezerwowała najbliższy termin do ginekologa.

Żona jeszcze tego samego dnia znalazła się w gabinecie lekarza. Po raz pierwszy była tak zdenerwowana wizytą u medyka, nie stresowała się tak nawet, kiedy była w ciąży z córeczką. Kiedy ginekolog zapytał się, co ją tutaj sprowadza, podała mu wyniki męża, które znalazła w portfelu. Okazało się, że mężczyzna był zarażony chorobą weneryczną.

Żona zajrzała do portfela i zamarła. Mąż był chory

Niestety, ale specjalistyczne badania laboratoryjne potwierdziły, że kobieta również jest zarażona kiłą. Nie zauważyła żadnych objawów, ponieważ pierwsze symptomy mogą być niespecyficzne i przypisuje się je innym dolegliwościom. Często pierwsze stadia są lekceważone lub w ogóle niezauważane.

Żona była przerażona, oczywiście dostała wszelkie potrzebne antybiotyki i rozpoczęła leczenie. Na szczęście tę chorobę łatwo wyleczyć we wczesnym stadium rozwoju, jednak zastanawiała ją inna rzecz.

Ona i jej mąż kochali się już jakiś czas temu i nie zauważyła wtedy żadnych niepokojących zmian w jego ciele. Po tym czasie nieco się od siebie oddalili, ponieważ kobieta starała się o awans w pracy i sporo czasu poświęcała firmie.

Wszystko wskazywało na to, że jej mąż ją zdradzał. Kobieta nie znajdowała żadnego innego racjonalnego wytłumaczenia. Tylko od kogo mógł się zarazić?

Żona rozmówiła się z mężem

Kiedy tylko wieczorem spotkali się w domu, mogła się z nim rozmówić. Całe szczęście, że ich córka była na wyciecze, dzięki temu kobieta nie musiała hamować swoich emocji.

Od razu zauważyła, że mąż jest niemrawy i niespokojny. Wyglądało na to, że wyniki badań go przygnębiły. Wprost go o to zapytała, a jego odpowiedź zwaliła ją z nóg.

Mężczyzna nawet nie próbował się bronić. Otwarcie przyznał, że korzystał z usług prostytutek, ponieważ potrzebował kobiecego ciała i ciepła, a żony ciągle przy nim nie było. Chodziło mu tylko o jedno, więc wynajął sobie panie do towarzystwa. To wszystko działo się jeszcze przed ich miłosnym zbliżeniem, które miało miejsce już jakiś czas temu.

W tym momencie są w separacji, ponieważ kobieta nie wie, co o tym wszystkim myśleć. Z jednej strony powinni być w tym razem, ponieważ oboje są chorzy, z drugiej — nie umie mu wybaczyć. Powinien postawić na szczerą rozmowę z nią, a nie od razu wybierać numer do agencji towarzyskiej. W dodatku przyniósł tak groźną chorobę zakaźną.

Zobacz zdjęcie:

żona
fot. pexels.com/Andrea Piacquadio (zdjęcie ilustracyjne)

Żona zajrzała do portfela męża i zamarła.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: medme.pl

 

Poprzedni artykułTak mieszka Krystyna Pawłowicz. Na ścianie ma swój fotomontaż
Następny artykułMasz stare rajstopy? Nie wyrzucaj ich, znamy 5 sposobów na ich genialne wykorzystanie
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl