Żona na ślubnym kobiercu stanęła, mając 51 lat. Teoretycznie nie byłoby to aż tak szokujące, gdyby nie wiek mężczyzny, z którym przysięgała sobie miłość do grobowej deski. Jej wybranek miał wtedy zaledwie 17 lat. Po niemal 20 latach wspólnego życia zrobiono im zdjęcie. Widok zakochanych powala na kolana. Nie wiesz, czy różnica wieku w związku może być problemem? Ten kadr jest najlepszą odpowiedzią.

Kobieta mimo rozwodu po pięćdziesiątce czuła, że na tym przykrym wspomnieniu jej życie miłosne wcale się nie kończy. W momencie, gdy poznała 17-letniego chłopaka, nie mogła uwierzyć w szczęście, które ją spotkało. Młody mężczyzna od samego początku wykazywał zainteresowanie, jednak to ona zrobiła pierwszy krok. W końcu kto nie ryzykuje, nie pije szampana, prawda? Małżonkowie mimo różnicy wieku są razem od 18 lat i nic nie wskazuje na to, by uczucia i iskra między nimi wygasła. Jak radzą sobie żona i mąż?

Żona w dniu ślubu miała 51 lat

Linda ze swoim mężem rozstała się w wieku 50 lat. Od samego początku głęboko wierzyła w to, że mimo zawodu miłosnego, którego doświadczyła, uda jej się jeszcze znaleźć miłość i partnera, który w pełni ją zaakceptuje. Prawdopodobnie nigdy nie mogłaby się spodziewać jednak tego, że jej serce zabije mocniej na widok 17-letniego Jaya, którego poznała na kursie prawa jazdy.

Co więcej, kobieta była jego instruktorką. Mimo różnicy wieku w mgnieniu oka udało im się odnaleźć wspólny język, a długie godziny spędzone na rozmowach były dla nich czystą przyjemnością. Oprócz tego mieli jednakowy gust muzyczny, dzięki czemu chętnie wymieniali się spostrzeżeniami i nowinkami.

  1. Rafał Brzozowski planuje ślub. Kim jest jego piękna ukochana?
  2. Siostra Anny Przybylskiej ujawniła jak wygląda jej grób. Łzy same płyną do oczu
  3. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Zginęła potrącona przez samochód

Po 18 latach zrobiono im zdjęcie

Kiedy w radio rozbrzmiała ich ulubiona piosenka, kobieta postanowiła zaryzykować. Pocałowała Jaya, a on… zupełnie nie protestował. Dziś Linda ma 69 lat, a jej ukochany 36. Na ślubnym kobiercu stanęli 18 lat temu, a ich uczucia z każdym dniem przybierają na sile. Są nie tylko partnerami, ale również najlepszymi przyjaciółmi, którzy rozumieją się bez zbędnych słów.

Po 18 latach wspólnego życia zrobiono im zdjęcie. Mimo że różnica wieku między parą widoczna była już w dniu ślubu… teraz przybrała na sile. Widok zakochanych powala na kolana. Krzywdzące opinie społeczeństwa zupełnie ich nie interesują. Najważniejsze jest dla nich uczucie, którym darzą się nawzajem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Żona
PlanetaLife.com

Żona stanęła na ślubnym kobiercu, mając 51 lat.

Żona
PlanetaLife.com

Różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego problemu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Masz stare rajstopy? Nie wyrzucaj ich, znamy 5 sposobów na ich genialne wykorzystanie
  4. Kim jest Krzysztof Radzikowski z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia o jego sukcesach
  5. Sąd zajmie się sprawą grobu Piotra Woźniak-Staraka. Doszło do złamania prawa?
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: planetalife.com

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.