Zwierzę, które zobaczyłaś jako pierwsze zdradzi wszystko o twoim charakterze. Jesteś wpływowa, zabawna i towarzyska? A może szybko się nudzisz i potrzebujesz ciągłych zmian w życiu? Wykonaj prosty test i przekonaj się sama. Może uda ci się spojrzeć na siebie w nowym świetle?

Skoncentruj się i spójrz na obrazek. Kolorowa mozaika może trochę zakręcić w głowie. Teraz szybko, bez najmniejszej chwili zastanowienia wybierz zwierzę, które zobaczyłaś jako pierwsze i sprawdź co ono mówi o tobie. Sama o sobie nie wiedziałaś podobnych rzeczy!

Zwierzę prawdę ci powie… o tobie samej!

Do sieci trafił zabawny psychotest, który możemy zrobić sami w domu, przed ekranami telefonów, tabletów czy komputerów. Jego wykonanie trwa zaledwie kilka sekund. Kolorowy obrazek pojawił się m.in. na Twitterze użytkownika o nazwie REXMAN – Recruitment. Wyniki psychotestu potrafią zaskakiwać.

W całej zabawie chodzi o wskazanie, które zwierzę przykuło nasz wzrok jako pierwsze. To ma nam pomóc określić cechy naszego charakteru — spokojna, nieśmiała i małomówna? A może odważna, przebojowa i lubiąca podejmować duże ryzyko? Odnajdziemy tutaj naprawdę całą gamę osobowości. A tobie jakie zwierzątko rzuca się najbardziej w oczy?

  1. Dramatyczne nagranie z ukrytej kamery. W ostatniej chwili chwyciła dziecko
  2. Pani Teresa dodzwoniła się do programu na żywo w TVN24 a dziennikarze oniemieli. Nagranie podbija sieć

Niektóre rezultaty mogą nas zaskoczyć

Zebra zdradza wpływową i charyzmatyczną osobę. Kot opisuje osoby nieśmiałe i małomówne. Ludzie widzący kaczkę są zazwyczaj przebojowi i żyją pełnią życia. Świnia symbolizuje ogromną inteligencję i tajemniczość, a żyrafa jest niezwykle obiektywna i sprawiedliwa. Lew jest zwierzęciem tych, którzy lubią zaciętą rywalizację, ale przede wszystkim odnosić spektakularne zwycięstwa. Niedźwiedź symbolizuje szczerość, uczciwość i lojalność. Sowa to zwierzę osób, do których inni przychodzą po pomoc. Koala kocha rodzinę ponad wszystko, a królik to najbardziej pozytywna osoba, jaką poznasz. Z kolei słoń to zwierzę osób pomocnych i dużo serca poświęcających bliskim.

Niezależnie od tego, jaki uzyskamy wynik, pamiętajmy, że wszystkie jesteśmy wyjątkowe na swój własny, oryginalny sposób!

A czy ciebie coś zaskoczyło? Może było coś, czego nie wiedziałaś o swoim charakterze?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zwierzę
fot. twitter.com/REXMAN – Recruitment.

Ta kolorowa i z pozoru dziecinna grafika może nam wiele powiedzieć o naszej osobowości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niestety, koronawirus w niesamowicie popularnym miejscu. Sanepid prowadzi pilne poszukiwania
  2. Mieszkańcy miasta w żałobie, nie żyje Patrycja. 20-latka zginęła we własnym łóżku
  3. Makijaż permanentny brwi, który budzi grozę. Przestroga dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić na kosmetyczce
  4. Wielka radość w domu Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. W końcu się udało
  5. Przepiękna 20-letnia córka Macieja Stuhra wygląda jak wykapany tata. Niewiarygodne gdzie mieszka, widok kuchni jest niesamowity

Źródła: twitter.com, papilot.pl

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl