Patrycja była bardzo młodą kobietą. Lubiła się trochę zabawić, w końcu młodość rządzi się swoimi prawami. Jednak nikt nie przypuszczał, że skończy się to tak tragicznie. 20-latka zginęła we własnym mieszkaniu. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta.

Patrycja i Dawid byli świeżo upieczoną parą z kilku miesięcznym stażem. Powoli układali sobie życie. Nic nie wskazywało na zbliżającą się tragedię. A jednak 20-letnia Polka nie żyje. Jej zwłoki znaleziono w niedzielę nad ranem, w jej domu w miejscowości Newry w Irlandii. Jak mogło do tego dojść?

Patrycja i osobliwe okoliczności śmierci

Na dzień przed śmiercią była ze swoim partnerem. Para spędzała wspólnie upojne chwile w nocy. Jak się okazuje, to właśnie one doprowadziły do śmierci tak młodziutkiej dziewczyny.

Fakty pokazują, że sprawcą śmierci był chłopak Patrycji teraz znany jako Dawid M. Mężczyzna zeznał, że jego dziewczyna lubiła być podduszona w trakcie stosunku płciowego. Mało kto by się spodziewał, że takie igraszki zakończą się tak tragicznie.

  1. Ministerstwo właśnie zabrało głos. Obostrzenia wracają w Polsce, wiadomo co się stanie z Polakami
  2. Pilna decyzja ministra zdrowia, chodzi o obostrzenie. Wchodzi w życie już dzisiaj, mogłeś o tym nie wiedzieć

Sprawca stanie przed sądem

Patrycja pochodzi z Polski, a dokładniej z Łukowa. Dawid M. po tym jak zobaczył co zrobił, nie udzielił dziewczynie żadnej pomocy, tylko jak najszybciej postanowił wrócić do kraju. Nie zdążył, policja zatrzymała go jeszcze w Irlandii.

Młody mężczyzna nie działał z zamiarem zabójstwa. Zeznawał, że praktykowali z dziewczyną takie i podobne zabawy w łóżku. Mieli umówiony znak, kiedy coś miało być nie tak. Tym razem Patrycja nie dała takiego znaku. Było już za późno. Jak relacjonuje portal radiozet.pl Dawid M. stanie przed sądem już 2 września.

Bliscy nie mogą się jeszcze otrząsnąć po tej tragedii. Lokalna społeczność zostawia kwiaty i znicze pod domem zamordowanej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Patrycja
fot. pixabay.com

Para lubiła pikanterię w sypialni. Niestety, Patrycja zmarła przez takie praktyki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Łukasz Szumowski przekazał ponurą wiadomość. Zacznie się już dzisiaj
  2. Ciężarna kobieta pozowała z rojem pszczół na brzuchu. Niestety, stało się najgorsze
  3. Nie żyje już 80 kobiet. Na jaw właśnie wyszły kolejne dramatyczne fakty
  4. Matka ukryła kamerę w pokoju córki. Zobaczyła zachowanie dziecka i zbladła, błyskawicznie zadzwoniła na policję
  5. Zadziwiające, domowe kotlety schabowe w wykonaniu Magdy Gessler. Niepowtarzalny, cudowny przepis, sekret tkwi w marynacie

Źródło: radiozet.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułMakijaż permanentny brwi, który budzi grozę. Przestroga dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić na kosmetyczce
Następny artykułBogumiła Wander została zupełnie sama. Mąż potwierdza smutne doniesienia
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl