Aneta Kręglicka ma już 57 lat, a mimo to pozostaje jedną z najbardziej znanych modelek. Miss Świata 1989 roku jest też sprawną bizneswoman oraz szczęśliwą żoną i matką. Jakby tego było mało, wciąż wygląda, jakby miała 20 lat.

Kultowa modelka zdobyła takie tytuły, jak Miss Polonia, I wicemiss Miss International w Tokio i Miss Świata. Miała też własną agencję reklamową, a obecnie firmę, studio filmowe i wciąż jest aktywna zawodowo.

Aneta Kręglicka zadaje szyku w bikini

Gwiazda jeszcze niedawno odwiedzała Monte Carlo. Obecnie przebywa w Hiszpanii, gdzie z powodzeniem łączy obowiązki zawodowe z wypoczynkiem. W mediach społecznościowych zamieściła serię pięknych zdjęć.

– Business with a pleasure. A przy okazji inauguracja plażowania, a jak inauguracja, to zawsze z Piña coladą – napisała na Instagramie pod serią fotografii, ukazujących nie tylko malownicze hiszpańskie krajobrazy.

Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć Kręglicką w skąpym czarnym bikini, wypoczywającą nad basenem, z kieliszkiem wspomnianej wyżej piña colady w dłoni.

Trzeba przyznać, że wygląda zjawiskowo, a sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka. Fani modelki także wyrazili ogromny entuzjazm i podziw:

Wcale się nie starzejesz. Takie geny to prawdziwy dar od Boga.

– Piękna, eteryczna, subtelna, romantyczna. Serdecznie panią pozdrawiam i życzę wspaniałego relaksu.

– Nie sztuką jest być piękną tylko w wieku 20 lat. Sztuką jest nią pozostać, jak na przykład Pani. Miłego wypoczynku i owocnej pracy.

– Przepraszam za wścibskość, ale na ile lat się Pani czuje? Bo wygląda Pani na góra 30 – piszą internauci.

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Aneta Kręglicka (@anetakreglicka_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki 
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości 
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?