Adam, który postanowił podzielić się swoim zdaniem na jednej z grup na Facebooku, wywołał wśród internautów prawdziwą burzę. Wszystko przez nietypowe przemyślenie, które zdecydowanie nie wszystkim przypadło do gustu. Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów. Wolimy mieć młode i atrakcyjne, bez żadnych zmarszczek – możemy przeczytać w zamieszczonym poście, a to dopiero początek.

Choć czytając post na jednej z grup na Facebooku, ciężko nie przetrzeć oczu ze zdziwienia, bynajmniej nasz wzrok nas nie myli. Powielane stereotypy, a może brzydka prawda? Internauci szybko powiedzieli, co sądzą o przemyśleniach 60-latka. Adam mógł się przeliczyć.

Adam: Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów

Kiedy mogłoby nam się wydawać, że wiek przestał być tematem tabu, a nasz pesel nie jest wyznacznikiem bądź miarą czegokolwiek, okazuje się, że nie wszyscy są tego samego zdania. Swoją kontrowersyjną opinią na temat kobiet i ich wieku postanowił podzielić się Adam, lat 60.

– Przestańcie się oszukiwać. Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów. Wolimy mieć młode i atrakcyjne, bez żadnych zmarszczek. Nie wspomnę już o ciele. Na to nie da się patrzeć – napisał, wywołując internetową burzę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Kolejny kraj podjął nagłą decyzję w sprawie Polski. Wszystko stanie się już w weekend
  2. Zacznie się dziś w nocy, część Polaków zostanie bez dostępu do własnych pieniędzy. Ważny komunikat banków
  3. Pierwsze zdjęcie Radosława Majdana ze szpitala. Wiadomo, jak przechodzi koronawirusa

Męski ideał?

W dalszej części swojego wywodu Adam postanowił głosić męskie ideały kobiecości, co wzburzyło również panów zgromadzonych na grupie. Internauci szybko stwierdzili, że takie posty może opublikować jedynie osoba, która sama ma masę kompleksów. 

– Kobiety po 30 powinny zrobić światu przysługę i nie wychodzić z domów – dodał na koniec swojego wpisu. 

Trzeba przyznać, że ku uciesze wielu kobiet, mało kto poparł słowa Adama, a panie chórem stwierdziły, że wolą być starymi pannami, niż spotkać na swojej drodze faceta pokroju Adama. Inni zastanawiali się, czy Adam zrywa każdą relację, kiedy kobieta przekroczy magiczny próg 30? Co wy sądzicie na ten temat?

Mężczyźni mają różne preferencje 

Tak naprawdę każdy facet jest inny i jego preferencje mogą się różnić od pozostałych przedstawicieli swojego gatunku. Podobnie zresztą jest u kobiet, prawda? Niektóre wolą młodszych mężczyzn, innym zaś kolana uginają się na widok dojrzałego samca. Identycznie mają mężczyźni. Istnieje przeświadczenie, że mężczyźni wolą młodsze kobiety i tak z reguły jest, jednak nie w każdym przypadku. 

Nie bez powodu przecież powstało powiedzenie, że kobiety są jak wino, im starsze, tym lepsze. Coś w tym jest i zapewne ta sentencja ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jednak abstrahując od wszelakich preferencji, musimy pamiętać, że wiek to tylko liczba, najważniejsze jest to, jak czujemy się w środku. Równie dobrze możemy mieć 30 lat, a czuć się na 60, przez nużąca pracę, monotonię i marazm. Zatem wszystko w naszych rękach, pamiętajmy o tym, naprawdę wiele zależy od nas samych. 

Adam zdecydowanie przesadził.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miliony Polaków odetchną z ulgą. Jest informacja na temat kolejnych obostrzeń
  2. Andrzej Duda ma koronawirusa. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Prezydent mógł zarazić wiele osób. Czerwony sygnał dla Polaków i przyjeżdżających turystów
  3. DGP: Eksperci wyliczyli, ile Polaków naprawdę choruje na koronawirusa. Porażające liczby
  4. Odwołają Boże Narodzenie 2020? Biuro Świętego Mikołaja wydało oświadczenie
  5. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział prawdziwą rewolucję. Chodzi o zmianę dot. maseczkę ochronnych
  6. Tadeusz Rydzyk wpadł w furię po krytyce kardynała Dziwisza. „Masoneria, centrale antyewangelizacyjne”
  7. Ewa przez 2 tygodnie piła sok znany z dzieciństwa i każdego dnia zauważała nową zaletę. Teraz opowiada całemu światu o kuracji

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.