Adam, który postanowił podzielić się swoim zdaniem na jednej z grup na Facebooku, wywołał wśród internautów prawdziwą burzę. Wszystko przez nietypowe przemyślenie, które zdecydowanie nie wszystkim przypadło do gustu. Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów. Wolimy mieć młode i atrakcyjne, bez żadnych zmarszczek – możemy przeczytać w zamieszczonym poście, a to dopiero początek.

Choć czytając post na jednej z grup na Facebooku, ciężko nie przetrzeć oczu ze zdziwienia, bynajmniej nasz wzrok nas nie myli. Powielane stereotypy, a może brzydka prawda? Internauci szybko powiedzieli, co sądzą o przemyśleniach 60-latka. Adam mógł się przeliczyć.

Adam: Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów

Kiedy mogłoby nam się wydawać, że wiek przestał być tematem tabu, a nasz pesel nie jest wyznacznikiem bądź miarą czegokolwiek, okazuje się, że nie wszyscy są tego samego zdania. Swoją kontrowersyjną opinią na temat kobiet i ich wieku postanowił podzielić się Adam, lat 60.

– Przestańcie się oszukiwać. Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów. Wolimy mieć młode i atrakcyjne, bez żadnych zmarszczek. Nie wspomnę już o ciele. Na to nie da się patrzeć – napisał, wywołując internetową burzę.

 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski
 2. Przykre wieści dla milionów Polaków. Po kampanii nadchodzą wielkie zmiany
 3. Andrzej Duda pojawił się na pilnej konferencji prasowej. Niespodziewane wystąpienie prezydenta, opowiedział o specjalnym spotkaniu

Męski ideał?

W dalszej części swojego wywodu Adam postanowił głosić męskie ideały kobiecości, co wzburzyło również panów zgromadzonych na grupie. Internauci szybko stwierdzili, że takie posty może opublikować jedynie osoba, która sama ma masę kompleksów. 

– Kobiety po 30 powinny zrobić światu przysługę i nie wychodzić z domów – dodał na koniec swojego wpisu. 

Trzeba przyznać, że ku uciesze wielu kobiet, mało kto poparł słowa Adama, a panie chórem stwierdziły, że wolą być starymi pannami, niż spotkać na swojej drodze faceta pokroju Adama. Inni zastanawiali się, czy Adam zrywa każdą relację, kiedy kobieta przekroczy magiczny próg 30? Co wy sądzicie na ten temat?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Adam
Fot. mentatdgt, Pexels

Adam zdecydowanie przesadził.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielkie zaskoczenie po wejściu do Biedronki. Mnóstwo Polaków będzie zachwyconych
  2. Nie żyje minister zarażony koronawirusem. Nikt o nim wcześniej nie mówił. Europa nie dowierza
  3. Zignorowała ból zęba. Kiedy lekarze zrobili badania, było już za późno
  4. Łukaszenko miał koronawirusa. Prezydent właśnie poinformował o zakażeniu
  5. Małgorzata Rozenek poddała się zabiegowi. Zapłaciła krocie, jak wygląda?
  6. 2-latek umarł po zjedzeniu popularnego owocu. Zalana łzami matka ostrzega wszystkich rodziców
  7. Rząd rozważa kwarantannę. Trafić na nią mogą wracający z niektórych państw
  8. Rzecznik rządu przekazał pilną wiadomość do wszystkich Polaków. W ciągu kilku dni może zapaść decyzja, która zmieni plany wielu osób
  9. Zabił miesięcznego Wiktorka. Tak przywitali go więźniowie, jest nagranie

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

 

Poprzedni artykułDlaczego pies goni swój ogon? Odpowiedź może zaskoczyć
Następny artykułW życie właśnie wszedł pilny zakaz. Obowiązuje w najbliższych dniach
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.