Adriana Kalska bardzo prężnie rozwija swoją karierę aktorską. Pojawia się w coraz większej ilości filmów i seriali. Właśnie na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z aktorem, z którym ma okazję współpracować. To jej serialowy „mężuś”.

Wszystko wskazuje bowiem na to, że w życiu prywatnym aktorka wciąż jest singielką. Zupełnie inaczej jest jednak w przypadku postaci, w które się wciela.

Adriana Kalska i jej serialowy mąż

Aktorka opublikowała bowiem fotografie z Mateuszem Kmiecikiem, wraz z którym odgrywają małżeństwo Wiśniewskich w serialu „Papiery na szczęście”. Wszyscy, którzy go oglądali, wiedzą, że obydwoje świetnie sprawdzają się w swoich rolach. Nie ma wątpliwości, że musi stać za tym specjalna, prywatna więź. Jak widać po szerokich uśmiechach na wrzuconych przez Kalską zdjęciach, obydwoje naprawdę lubią swoje towarzystwo.

Mało tego, Adriana dodatkowo bardzo ceni swojego kolegę po fachu, gdyż wyjątkowo go wychwaliła w opisie posta. Określiła go zdolnym aktorem młodego pokolenia. W jakich jeszcze produkcjach miał on okazję pokazywać swój kunszt? Choć na koncie nie ma zbyt wielu znanych ról, nie pojawiał się tylko w „Papierach na szczęście”.

W zeszłym roku wcielał się chociażby w postać Wojciecha Solarza w bardzo dobrze przyjętym serialu biograficznym o Agnieszce Osieckiej. Odgrywał także postać aspiranta Tomasza Stachury w „Archiwiście”. Jeszcze wcześniej grał w takich filmach jak „Polot”, „Ostatni gwizdek” oraz „Miłość jest wszystkim”.

Ponadto Mateusz Kmiecik spełnia się także jako aktor dubbingowy. Jego głos można kojarzyć chociażby z ostatniego filmu o superbohaterach pod tytułem „Eternals”. Ma zresztą więcej produkcji o tej tematyce w swoim dorobku. Podkładał także głos w „Czarnej Panterze” i „Ant-manie”.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl