Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Afera po występie Viki Gabor w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Internauci grzmią: „Gdzie są rodzice?”
Michał Fitz
Michał Fitz 12.03.2022 14:41

Afera po występie Viki Gabor w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Internauci grzmią: „Gdzie są rodzice?”

Viki Gabor
Pawel Wodzynski/East News facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Viki Gabor z rozpędu weszła do świata show-biznesu. Nie tylko zaczęła rozkręcać swoją karierę muzyczną, podbijając listy przebojów, ale też zgodziła się na udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nie wszystkim się to jednak podoba.

Po ostatnim występie wokalistki w internecie pojawiły się bowiem krytyczne komentarze pod jej adresem. Warto jednak podkreślić, że były także osoby, które broniły wokalistki i jej sposobu na życie.

Viki Gabor znów krytykowana

Pod nagraniem z jej występem, które wrzucono na facebookowym profil programu, pojawiło się wiele komentarzy, według których Viki Gabor w ogóle nie powinna brać udziału w show. Internauci twierdzili, że dziewczyna w tym wieku powinna skupiać się na szkole i kontaktach z rówieśnikami, a nie angażować się do tego stopnia w show-biznes.

– Jej czas to nauka oraz edukacja i wybieranie zawodu. Ludzie opanujcie się. Gdzie są jej rodzice? – grzmi jedna z internautek.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, kiedy młoda wokalistka musi mierzyć się z takimi zarzutami, bo te pojawiają się w zasadzie przy okazji każdej jej głośniejszej aktywności. Często musi też znosić opinie, według których ubiera i maluje się nieodpowiednio jak na swój wiek. Najwięcej takich głosów pojawiło się po premierze jej ostatniego teledysku promującego singiel pod tytułem „Napad na serce”.

Poza tym Viki Gabor nie jest jedyną nieletnią gwiazdą, która się z tym boryka. Podobne komentarze musi znosić starsza od niej o 3 lata Roksana Węgiel. Identyczne zarzuty kierowano też kilka lat temu w kierunku młodocianych gwiazd popularnego wówczas serialu „Rodzinka.pl”.

Warto jednak podkreślić, że pojawiają się także głosy wspierające i broniące Viki i jej rodziców, podkreślające fakt, że ci skupiają się na spełnianiu marzeń córki, a nie ślepo brną w narzucony przez system edukacji schemat.

– To nic, że dziecko nieszczęśliwe, ważne, że wykształcone – ironicznie komentuje jedna z użytkowniczek, okazując wsparcie wokalistce.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Adriana Kalska zdradziła swoją definicję męskości i pokazała nowe zdjęcie. Fanka: „Uśmiech piękny, oczy smutne”
  2. Nie zobaczymy już zdjęć Anny Kalczyńskiej? Podjęła decyzję w słusznej sprawie, zaczyna już dziś
  3. Media podają niepokojące wieści z rodzinnego domu Edyty Górniak. Szczere słowa ciotki gwiazdy