Agata Duda zaliczyła wpadkę na wiecu wyborczym swojego męża tuż po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich 2020. Kiedy Pierwsza Dama chciała wypowiedzieć się na mównicy, prezydent upomniał ją, że teraz nadszedł czas na hymn Polski. Jej przemowa została przerwana. Słowa, które wypowiedziała tuż po pieśni narodowej, też wzbudziły wiele kontrowersji. 

Agata Duda w przemowie tuż po zaśpiewanym hymnie Polski, podkreśliła, że media opierają się na manipulacji, dlatego postanowiła pozostać w cieniu męża. Tym razem Pierwsza Dama przerwała milczenie, a z jej ust padły ostre słowa. Oceniła publicznie jednego z dziennikarzy. Stwierdziła, że nigdy nie zrobi z nią wywiadu.

Agata Duda ostro o mediach

Agata Duda w trakcie wiecu wyborczego 12 lipca, swoją wypowiedź zwróciła przede wszystkim do mediów. W odniesieniu do zarzutów o staniu w cieniu męża, powiedziała, że był to jej milczący sprzeciw wobec manipulacji, dezinformacji i kłamstwom, które występują w telewizji, prasie i Internecie. 

– Panie redaktorze Pawle Wroński. Przed I turą napisał pan, że zakwitł kwiat paproci i prezydentowa się wypowiedziała. Panie redaktorze to dzisiaj jest ten dzień, a że kwiat paproci kwitnie raz na 100 lat, to pewnie ani ja nie doczekam się rzetelności z pana strony, ani pan nie doczeka się ze mną wywiadu- dodała Pierwsza Dama, atakując jednego z dziennikarzy z GW. 

  1. Jolanta Kwaśniewska już oddała swój głos. Wszyscy patrzyli tylko na nią, klasa sama w sobie
  2. Kinga Duda właśnie podeszła do mikrofonu i zaczęła mówić o szacunku dla LGBT. Zaprzeczyła wszystkiemu, co do tej pory mówiono
  3. Policja przekazała najnowsze dane o wyborach. Nie do wiary, do czego są w stanie posunąć się niektóre osoby

Wpadka podczas wiecu wyborczego

Oprócz ostrych słów, które odbiły sie dużym echem wśród słuchaczy, Agata Duda zaliczyła także niemałą wpadkę. Kiedy nadszedł czas na zaśpiewanie hymnu polskiego, to jej mąż musiał ją upomnieć o tym, by na chwilę przerwała swoją przemowę. 

Podczas wiecu wyborczego, wypowiedziała się także Kinga Duda, córka obecnie urzędującego kandydata. Swoimi słowami wbiła szpilkę tacie, sugerując, że nie podziela jego opinii na niektóre tematy. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

agata duda
fot. kadr z TVP Info

Agata Duda nie wytrzymała, z jej ust podczas wiecu wyborczego, padły ostre słowa. 

ZOBACZ TEŻ 

  1. Izabela Janachowska proponuje na weselne menu bardzo nietypową zupę. Można się mocno zdziwić
  2. Robert Makłowicz zaskoczył wszystkich. Pokazał zdjęcia z Chorwacji, szczęka opada
  3. Marcin Prokop zabrał głos. Wiadomo teraz, z kim może stworzyć nowe duet w show TVN
  4. Ile zarabia prezydent Polski? Wiadomość może być zaskoczeniem dla Polaków. Kwota jest imponująca
  5. Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nagrał wideo. Zarzucono mu, że źle potraktował Asię
  6. Polacy myśleli, że się przesłyszeli. Jedno zdanie Dudy na wiecu wielu zdziwiło

Źródło: wiadomosci.onet.pl

 

Poprzedni artykułDuda jednak nie wygrał? Nieprawdopodobna sytuacja, Polakom trudno będzie uwierzyć
Następny artykułNagle Kinga Duda podeszła do mikrofonu. Na oczach wszystkich nie wytrzymała i zaczęła mówić co myśli
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.