Marcin Prokop wyjawił, kto będzie stał u jego boku w jednym z najbardziej kasowych show telewizji TVN. Prezenter zdradził, z kim prowadzi negocjacje – widzowie mogą być bardzo zaskoczeni. Okazuje się, że to do gwiazdora należy ostateczna decyzja. Przez lata Prokop występował w duecie z Szymonem Hołownią. 

Marcin Prokop zaskarbił sobie sympatię widzów przez występy w telewizji śniadaniowej i programach rozrywkowych. Okres wakacji, panującej epidemii był powodem wielkich zmian w życiu gwiazd, artystów i osób publicznych. Prezenter zdradził, jak to odbije się na jego codziennej pracy.

Marcin Prokop zdradza, z kim poprowadzi znane show

Prezenter jest jednym z prowadzących uwielbianego przez miliony show Mam Talent. Do tej pory współistniał w produkcji razem z Szymonem Hołownią, który na rzecz polityki oddalił się od show-biznesu. Marcin Prokop zdradził, jak teraz, biorąc pod uwagę wszelkie zmiany, może wyglądać realizacja programu.

– Dyskutuję na ten temat z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym TVN i omawiamy różne warianty. Jeden z nich jest taki, że kolejną edycję poprowadzę sam. Na pewno nie chciałbym pracować przy tym programie z kimś przypadkowym, z kim nie mam prywatnej relacji i dobrego porozumienia, bo wtedy nie da się zbudować chemii na ekranie — powiedział Marcin Prokop w wywiadzie dla portalu film.interia.pl.

  1. Najgorszy znak zodiaku. Jeżeli możesz, unikaj go jak ognia, znajomość z nim pozostawi tylko łzy
  2. Poszukiwana puma wraz z właścicielem. Ujawniono porażające fakty nt. całej sprawy, możliwe, że zwierze się męczy
  3. Pilny apel ministerstwa zdrowia do nas wszystkich. Chodzi o dzisiejsze wybory prezydenckie

Mam Talent z nowym prowadzącym

Marcin Prokop podczas wywiadu dla film.interia.pl, zaznaczył, że epidemia koronawirusa odcisnęła swoje piętno na jego znajomych z branży. Niestety, zakaz masowych imprez, koncertów i wystąpień spowodował, że wiele osób straciło pracę.

Mam talent ma powrócić na antenę, jednak organizacja show będzie wymagała specjalnych środków. Castingi, nagrywane audycje, spotkania jurorów z uczestnikami — to wszystko w dobie możliwego zarażenia COVID-19 wzbudza wiele wątpliwości organizatorów. Mamy nadzieję, że niedługo oficjalnie dowiemy się kto stanie u boku Marcina Prokopa, prowadzenie takiego dużego formatu w pojedynkę może być bardzo ciężkie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marcin prokop
Fot. Piotr Molecki/East News

Marcin Prokop wyjawił, jak może wyglądać nowa odsłona popularnego programu.

TVN
instagram.com/mamtalent_tvn

W Mam talent nadchodzą wielkie zmiany.

MArcin Prokop
Fot. instagram.com/dorota.wellman/

Marcin Prokop jest jednym z najbardziej lubianych polskich prezenterów telewizyjnych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Legia Warszawa świętuje mistrzostwo w wyjątkowy sposób. Wszystko wyglądało inaczej niż zawsze, zabawa potrwa do rana (WIDEO)
  2. Dramat w kościele, 5 osób nie żyje, są ranni. Tragiczne wiadomości ze świata
  3. Co stało się z urną Piotra Woźniaka-Staraka? SE ujawnia nowe fakty
  4. Najgorętsze zdjęcie Anny Muchy. Aktorka kusi, jak nigdy. Fani oszaleli na punkcie jednej fotki
  5. Justyna Steczkowska pokazała się jak ją Bóg stworzył. Zapierające dech zdjęcia obiegły sieć
  6. Zaskakujące oświadczenie szefa PKW tuż przed wyborami. Nie spodziewał się podobnego obrotu spraw

Źródło: interia.pl

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.