Agnieszka Chylińska: pierwszy mąż artystki to mężczyzna, o którym gwiazda mówi niechętnie. Wokalistka rzadko dzieli się szczegółami z życia prywatnego i nieczęsto wspomina o swoim pierwszym małżeństwie. Kim był mężczyzna, który złamał jej serce?

Artystka jest raczej powściągliwa, jeśli chodzi o rozmowy na temat prywatności. Chylińska rzadko otwiera się w wywiadach i woli mówić o swojej karierze niż związkach. Obecnie wychowuje wraz z drugim mężem trójkę dzieci. Agnieszka Chylińska: pierwszy mąż nie okazał się tym jedynym.

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej?

Piosenkarka niechętnie zwierza się ze swojego życia prywatnego, dopiero niedawno zdecydowała się więcej opowiedzieć o swojej rodzinie. Kilka lat temu zerwała ze swoim buntowniczym wizerunkiem i jest przede wszystkim szczęśliwą matką i żoną. O jej obecnym mężu wiemy niewiele: gwiazda zdradziła, że ma na imię Marek i jest grafikiem. Para poznała się wiele lat temu w Petersburgu, niedługo po tym, jak Chylińska odeszła z zespołu O.N.A. Co wiadomo o pierwszym mężu piosenkarki?

Agnieszka Chylińska: pierwszy mąż 

Dziś gwiazda nie wspomina o pierwszym małżeństwie. Agnieszka i Krzysztof byli parą przez siedem lat, jednak ich małżeństwo rozpadło się już po roku. Ślub, który dla wielu był zaskoczeniem, wzięli w 2002 roku. Wokalistka opowiadała, że jej pierwszy mąż zmotywował ją do zadbania o swoje zdrowie i wygląd, dzięki niemu rzuciła papierosy i założyła na zęby aparat. Jednak po ślubie para zaczęła się od siebie stopniowo oddalać: Chylińską porwała kariera i w rezultacie małżeństwo przetrwało jedynie rok. 

Jak podaje portal pikio.pl podobno po ślubie wszystko szybko zaczęło się psuć, ukochani oddalili się od siebie i każde poszło w swoją stronę. Obecnie wokalistka nie chce wracać do tamtych chwil, które zakończyły się dla niej tragicznie. Długo cierpiała, a czas ten nazywa wyjątkowo trudnym, bolesnym i toksycznym. 

Kim jest Krzysztof Krysiak?

Wiadomo, że pierwszy mąż artystki, Krzysztof Krysiak był menadżerem działu marketingu w wytwórni Sony Music. Para przed ślubem znała się długo, wspólnie jeździli w trasy i spędzali ze sobą wiele czasu zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Obecny mąż piosenkarki, Marek, zajmuje się grafiką i również pracował przed laty z piosenkarką. Agnieszka Chylińska: pierwszy mąż okazał się nie być tym jedynym, gwiazda założyła nową, szczęśliwą rodzinę z innym mężczyzną.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka chylińska kiedyś
instagram.com @agnieszka.chylinska

Pierwsze małżeństwo piosenkarki zakończyło się szybko.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle lat ma Anna Popek? Fani przecierają oczy ze zdumienia
Następny artykułAgata Buzek wystąpi u boku Juliette Binoche i Roberta Pattisona. Mamy zwiastun filmu
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.