Agnieszka Chylińska: wzrost piosenkarki jest naprawdę imponujący. Wysoka i bardzo szczupła gwiazda nie musi martwić się, że ktoś zasłoni ją na zdjęciu. Nie potrzebuje także dodawać sobie wzrostu za pomocą wysokich szpilek czy butów na grubej podeszwie. Do tego ma figurę modelki!

Kamera może pomóc ukryć niejeden mankament wyglądu, na przykład zamaskować zbyt niski wzrost. Niejedna artystka sięga po kobiece sztuczki, by na ekranie wydać się wyższą niż w rzeczywistości – ale nie Agnieszka Chylińska! Wzrost gwiazdy mógłby pomóc jej zrobić karierę w modelingu. Jednak Chylińska poszła za głosem własnego serca i postanowiła postawić na karierę wokalistki. Trudno jednak zaprzeczyć, że sylwetki mogłaby artystce pozazdrościć niejedna nastolatka. Poznaliśmy tajemnicę jej doskonałego wyglądu!

Agnieszka Chylińska: wzrost piosenkarki to duże zaskoczenie

Agnieszka Chylińska mierzy aż 175 centymetrów wzrostu. Do jej największych atutów zalicza się drobna budowa ciała, szczupła figura, a także nogi do samego nieba.

Może się wydawać, że przy takim wzroście piosenkarka nie musi zawracać sobie głowy pilnowaniem wagi. Jednak Chylińska jest mamą aż trojga dzieci. Nie ulega więc wątpliwości, że smukłą budowę ciała zachowała nie tylko dzięki dobrym genom, lecz zdrowemu odżywianiu i uprawianiu sportu. 

Co ciekawe, piosenkarka wcale nie stroni od noszenia butów na obcasach. Jednak prędzej niż w szpilkach zobaczymy ją w oryginalnych pantofelkach albo ciężkich botkach. Nie stroni również od sportowych butów czy trampek. Najważniejsze, by było ciekawie i nietypowo: to znaki rozpoznawcze stylu Agnieszki Chylińskiej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na początku kariery była miłośniczką stylu grunge, jednak z czasem zaczęła stawiać na bardziej nowoczesne dodatki oraz fasony. Uwielbia także eksperymentować z fryzurami: kolorowe włosy to jej znak rozpoznawczy.  

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka chylińska wzrost
fot. screen z youtube.com

Agnieszka Chylińska: wzrost wokalistki jest godny pozazdroszczenia.

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.