Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kotońska w bikini. Już w ogóle nie przypomina siebie z pierwszych odcinków „Gogglebox”
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 28.06.2022 14:07

Agnieszka Kotońska w bikini. Już w ogóle nie przypomina siebie z pierwszych odcinków „Gogglebox”

Agnieszka Kotońska
fot. instagram.com/agnieszkakotonska/

Agnieszka Kotońska pochwaliła się na Instagramie swoimi zdjęciami z wakacji. Okazało się, że to lato spędza w Mielnie nad polskim morzem. Gdy pokazała się w bikini, jej obserwatorzy natychmiast wpadli w zachwyt.

Agnieszka Kotońska to bohaterka programu „Gogglebox. Przed telelewizorem”, która już od lat bawi fanów stacji TTV swoim ciętym językiem i pozytywnym podejściem do życia. Obecnie gwiazda odpoczywa od pracy nad morzem. Wszystko pokazała na Instagramie.

Agnieszka Kotońska zachwyca w bikini

– Wakacyjny vibe. Chwilo trwaj — napisała Agnieszka Kotońska w sieci.

Celebrytka w pełni poczuła lato i wybrała się z bliskimi nad polskie morze. Obecnie w towarzystwie rodziny spędza czas nad Bałtykiem i chętnie wyleguje się przy hotelowym basenie. Kotońska nie ukrywa, że wyjazd sprawia jej ogromną przyjemność i z dumą relacjonuje go Instagramie. Ostatnie opublikowane przez nią zdjęcia zachwyciły fanów.

Agnieszka Kotońska postanowiła pokazać się w różowym bikini. Na zdjęciach gwiazda wyglądała wręcz kwitnąco i czarowała wysportowaną oraz szczupłą figurą. Jak przyznała, pracowała na nią przez cały rok.

Fani podziwiają figurę Kotońskiej

– Super figura

– Pięknie Pani wygląda

– Jak nastka

– Super Aga!!! Figura obłędna! Wypoczywajcie — pisali internauci.

Agnieszka postanowiła odpowiedzieć na wszystkie komplementy i przyznała, że regularnie trenowała, by osiągnąć taką sylwetkę. Zdecydowanie może być teraz z siebie dumna. Efekty powalają.

– Hihi. Cały rok pracowałam na ten efekt – nie jest źle, ale mogło być lepiej. Jestem bardzo krytyczna co do swojej figury i osoby — napisała Agnieszka Kotońska.

Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” pokazała zdjęcie sprzed lat. Przeszła ogromną przemianę
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Źródło: Pudelek