Aleksandra Kwaśniewska ma ogromne powody do radości! To wyjątkowe chwile w życiu jej i jej męża. Szczęśliwi fani składają gratulacje i cieszą się razem z całą rodziną córki byłego prezydenta. 

Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka Jolanty i Aleksandra, jest szczęśliwą żoną Kuby Badacha. Teraz jednak małżeństwo, jak i była para prezydencka mają szczególne powody do świętowania. Szczęśliwe chwile w ich domu z pewnością na długo zostaną im w pamięci.

Aleksandra Kwaśniewska świętuje

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są przykładną parą, a ich urocze zdjęcia gwiazda często pokazuje na Instagramie. Okazuje się, że dzisiejszy dzień jest dla nich szczególny i z pewnością będzie hucznie świętowany. Siedem lat temu para wzięła ślub, a ich związek trwa już od dekady! Z okazji podwójnej rocznicy córka byłej pary prezydenckiej pochwaliła się uroczym zdjęciem z mężem.

aleksandra kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Gwiazda słynie ze swojego poczucia humoru, zatem i tym razem pokusiła się o drobny żarcik. Przyznała, że lubi swojego męża, pomimo że ten drapie ją brodą. Fani składają gratulacje i życzą kolejnych szczęśliwych lat. 

Aleksandra Kwaśniewska: ślub

Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha był jednym z najgłośniejszych wydarzeń 2012 roku! Jak pisze Gala, para po raz pierwszy spotkała się w 2009 roku, w studiu jednej z rozgłośni radiowej, gdzie muzyk wręczył Oli swoją płytę, później spotkali się na jednym z koncertów. Trzy lata później cała Polska żyła ich ślubem, na którym pojawiło się wiele gwiazd i polityków. Ogromna ilość fotoreporterów utrudniła parze młodej wejście do kościoła, jednak udało się uniknąć skandalu.

aleksandra kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Ślub odbył się w Katedrze Polowej Wojska na warszawskiej Starówce, a wesele w czterogwiazdkowym hotelu w Serocku pod Warszawą. Aleksandra Kwaśniewska wystąpiła w dwóch pięknych sukniach projektu Sabriny Pilewicz, które zaparły gościom dech w piersiach. Jedna z nich, ozdobiona kryształkami Swarovskiego, do dziś robi ogromne wrażenie. Pomimo upływu lat Aleksandra i Kuba są szczęśliwą parą. Często wspólnie podróżują, co można zobaczyć w mediach społecznościowych. Redakcja lelum.pl dołącza do życzeń fanów i składa najserdeczniejsze życzenia!

aleksandra kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potężny diament odkryty w RPA. Już wiadomo, że jego cena będzie rekordowa
  2. Nowa kuracja odchudzająca dla tych, którzy porzucili nadzieję na utratę nadwagi. Możesz zrzucić 16 kg w 30 dni
  3. Dziecko to marzenie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda zdradziła, kiedy powitają nowego członka rodziny
  4. Znana gwiazda schudła po ciąży 45 kilogramów. Jej dieta zadziwia
  5. Kultowa aktorka straciła mamę w bolesnych okolicznościach. Gwiazda o szczegółach jej śmierci dowiedziała się z gazety
  6. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora
  7. Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim „martwym” ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata
Poprzedni artykułAnna: „Rodzę za miesiąc i zamierzam wychować dziecko na diecie wegańskiej. Teściowa straszy, że naśle na mnie opiekę społeczną”
Następny artykułKotek uwielbia pływać ze swoim panem. Maluch nie boi się nawet oceanu
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.