Aleksandra Kwaśniewska to córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej. Kilka lat temu wycofała się z show-biznesu, ale znów powraca na telewizyjne ekrany. Z tej okazji przeszła prawdziwą stylistyczną metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie.

Ola Kwaśniewska rozpoczęła medialną karierę w 2006 roku, kiedy zajęła drugie miejsce w 3. edycji programu rozrywkowego TVN „Taniec z gwiazdami”. Później prowadziła w tej samej stacji „Kulisy Tańca z gwiazdami” i „Dzień dobry TVN”.

Zajmowała się też dziennikarstwem, pracując dla Vivy!, występowała w filmach, uczestniczyła w programie „Ranking gwiazd”, współprowadziła talk-show „Mała czarna” i „Matki i córki, czyli rodzinny galimatias” – ten ostatni z Jolantą Kwaśniewską.

W 2014 roku padła ofiarą oszustwa ze strony swojej menedżerki Małgorzaty Herde. Po tym przeżyciu wycofała się z pracy w mediach. Teraz postanowiła wrócić – została współprowadzącą nowej edycji „Miasta Kobiet” na TVN Style.

Ola Kwaśniewska o zawodowych zmianach w jej życiu mówi tak:

– Zarzekałam się, że moja przygoda z telewizją jest zakończona, a jedyne, co mogłabym rozważyć to kobiecy talk-show, bo za takim formatem naprawdę tęskniłam. Dlatego też, kiedy usłyszałam o tym pomyśle, pomyślałam, że to propozycja nie do odrzucenia.

Z okazji powrotu do telewizji Kwaśniewska przeszła prawdziwą wizualną metamorfozę. Ma całkiem nową fryzurę: delikatne, długie fale włosów spływają jej aż do ramion. Inny jest też odcień – ciemny blond zastąpił dużo jaśniejszy kolor.

Zmiany w wyglądzie Kwaśniewskiej skomentowały inne celebrytki. Agnieszka Dygant napisała:

– No jest ogień. Trochę jak Scarlett Johanson.

Ewa Drzyzga też nie kryła zachwytu:

– Aleś piękna Ty. I przede wszystkim Duchem. Niech nikogo nie zmyli piękno Twego Oblicza!

Pod zdjęciem znalazło się już prawie 21 tysięcy polubień od zachwyconych wielbicieli gwiazdy. A co Wy sądzicie o wyglądzie Aleksandry Kwaśniewskiej?

Źródło: Pomponik.pl, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Skandal po ślubie Julii Królikowskiej. Młoda para złamała prawo