Dziś nie wszyscy mogą kojarzyć, kim jest Alicja Janosz. Swego czasu było jednak o niej bardzo głośno, bo wygrała pierwszą edycję wokalnego talent-show „Idol”. Jak potoczyła się jej kariera? Co robi teraz?

Już od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochana w Bartoszu Niebieleckim. Ostatnio opublikowali na Instagramie wspólny post.

Alicja Janosz i jej życie po zwycięstwie w „Idolu”

Alicja Janosz wygrała pierwszą edycję programu „Idol”, która odbyła się równo 2 dekady temu. Jej tryumf był ogromnym sukcesem, bo wokalistka miała wówczas tylko 17 lat i wydawać by się mogło, że również wybitną karierę przed sobą. Jak się jednak później okazało, więcej w muzyce osiągnęły osoby, które znalazły się za nią w tym konkursie, czyli Szymon Wydra, Ania Dąbrowska i Ewelina Flinta.

Od czasu tego zwycięstwa Alicja wydała 4 albumy. Pierwszy z nich jeszcze w 2002 roku, tuż po wygranej w „Idolu”, a ostatni 2 lata temu. Pomimo tego, że krążki te różnią się stylistyką, okresem publikacji i klimatem, żaden z nich nie zachwycił słuchaczy, przez co kariera Janosz nigdy nie rozwinęła się tak, jak wszyscy przypuszczali. Dziś nie jest więc ona gwiazdą estrady, ale nie wygląda przez to na nieszczęśliwą.

Wręcz przeciwnie. Dzięki brakowi większej popularności może bez problemu cieszyć się rodziną, która jest wyjątkowo szczęśliwa. Można to wywnioskować po jednym z ostatnich wpisów piosenkarki. Przekazała, że świetnie bawiła się wraz z mężem i synem na koncercie Kuby Badacha. Po ich minach widać, jak cieszą się sobą nawzajem. Takiej relacji można tylko pozazdrościć. Zresztą podejścia wokalistce, która nie przejmuje się nieudaną karierą, a cieszy z tego, co ma, gratulują jej obserwujący. W sekcji komentarzy nie brakuje wymownych wpisów.

– Trzeba się cieszyć tym, gdzie jesteśmy, bo potem to szybko ucieka i po tym zostają wspomnienia – zaznacza jedna z internautek.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok

źródło: Pudelek.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl