Michał Wiśniewski jest obecnie w swoim piątym już małżeństwie. Otwarcie przyznaje jednak, że z większością byłych żon ma dobre relacje. Takie z pewnością łączą go z trzecią z nich, Anną Świątczak, bo wokalista właśnie podzielił się jej wielkim szczęściem.

Piosenkarka przez ostatnie kilkanaście miesięcy bardzo ciężko pracowała i wreszcie udało jej się osiągnąć cel. Nic więc dziwnego, że były mąż, a przy okazji obecny kolega z zespołu cieszy się jej szczęściem.

Michał Wiśniewski o szczęściu Ani Świątczak

Jak stwierdził sam Michał, właśnie prezentuje nowe „dziecko” Anny. Ciążową analogię pociągnął zresztą dalej, wyznając, że rodziło się ono w wielkich bólach. W tym wypadku nie chodzi jednak o ludzką pociechę, a nowy album artystki pod tytułem „Anka”.

Jak zaznaczył lider „Ich Troje”, na albumie znajduje się 16 różniących się klimatem numerów. Właśnie dlatego warto przesłuchać płytę w całości. Mało tego, Wiśniewski napomknął, że Świątczak i producenci odpowiedzialni za warstwę muzyczną albumu rozkręcili się, przez co powstają kolejne kawałki. Niewykluczone więc, że całkiem niedługo Michał będzie reklamował kolejne „dziecko” swojej byłej żony.

Co więcej, Wiśniewski był też na tyle miły, że zaanonsował trasę koncertową Anny. Nie przygotował się co prawda na tyle, by terminy wydarzeń wyrecytować, ale polecił fanom, by się w nich rozeznali, bo według niego naprawdę warto.

Michał Wiśniewski i Ania Świątczak

Przy okazji warto też przypomnieć historię miłości Ani Świątczak i Michała Wiśniewskiego. Ta zaczęła występować w „Ich Troje” w 2003 roku. Z biegiem czasu między artystami iskrzyło coraz bardziej, aż wreszcie pobrali się 3 lata później. Co ciekawe, wzięli 2 śluby. Jeden w Magdalence, a drugi w Las Vegas!

Na świat przyszły dwa owoce ich wspólnej miłości. To dziewczynki Etiennette i Vivienne. Starsza z nich już idzie w ślady z rodziców i w ostatnim czasie zdarza jej się występować z nimi na koncertach. Para rozwiodła się w 2011 roku, ale do dziś żyje w bardzo dobrych relacjach.

Zobacz zdjęcia:

Michał Wiśniewski
instagram.com/m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski
instagram.com/m_wisniewski1972

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku?„Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl