Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat
Michał Fitz
Michał Fitz 02.09.2022 21:39

Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat

Ania Ziemba
youtube.com/tvpvod

Ania Ziemba bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych osób, które brały udział w ostatniej edycji „Sanatorium miłości”. Chętnie wchodzi w interakcje z mediami i utrzymuje regularny kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem Facebooka. Jak się okazuje, teraz wygląda nieco inaczej niż w trakcie show.

Kuracjuszka przeszła metamorfozę, której efekty mogliśmy dostrzec za kulisami Telewizji Polskiej. Na profilu poświęconym programowi PnŚ pojawiły się zdjęcia, na których widać, co dokładnie zmieniło się w jej prezencji.

„Sanatorium miłości”: Ania Ziemba przeszła metamorfozę

Na wspomnianych fotkach widać Anię, która pozuje u boku przyjaciół z programu, Piotra Huberta i Marioli, którzy w trakcie show mieli się ku sobie. Przy czym oni niewiele się zmienili, to ich koleżanka już tak.

W oczy rzuca się burza loków na jej głowie. W show Ania zwykle nosiła związane włosy z prostą grzywką. Tą zresztą zostawiła, ale teraz może pochwalić się długimi włosami sięgającymi do obojczyków.

Wydaje się także, że Ania nieco schudła, choć przecież już wcześniej imponowała figurą. Od dawna wykonuje ćwiczenia w domu, by dbać o swoją sylwetkę. Widać, że świetnie czuje się w swoim ciele, bo lubi je stosownie eksponować. Podczas wizyty w TVP założyła koszulę odsłaniającą ramiona i spodnie, które podkreślały jej zgrabne nogi. Dodatkowo wręcz promieniała uśmiechem.

„Sanatorium miłości”: Co z zaręczynami Ani Ziemby?

W ostatnim odcinku poprzedniego sezonu „Sanatorium miłości” Piotr oświadczył się Ani. Ta oczywiście się zgodziła. Biorąc pod uwagę to, jakim uczuciem pałali do siebie w trakcie show, można było przypuszczać, że resztę życia spędzą razem. Tak się jednak nie stało.

Ania udzieliła po programie kilku wywiadów, w których wytłumaczyła, jak potoczyła się jej relacja. Nie odnalazła się na wsi w domu Piotra, a próba ciągnięcia związku na odległość nie wypaliła. Jak sama wyjawiła, Piotr przyznał jej się jakiś czas temu, że na wakacje jedzie już z inną kobietą. To był definitywny koniec ich relacji.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Sanatorium miłości”: Edward porzucił ukochaną w chorobie, by potem poprosić ją o rękę. Będzie ślub?
  2. Karol Strasburger kochał Irenę do szaleństwa. Ich szczęśliwe małżeństwo zostało nagle zakończone w dramatyczny sposób
  3. Żona Krzysztofa Rutkowskiego jako uczestniczka „Tańca z gwiazdami”? Internauci: „Większa szansa na wygraną”