Anna Głogowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami zza kulis spektaklu „Sielska wpadka” na Scenie Kocjana. W trakcie przedstawienia gwiazda wystąpiła w obcisłym kostiumie w panterkę. Oglądając zdjęcia, w oczy rzuca się od razu jej wysportowana figura, której mogłaby pozazdrościć jej niejedna osoba.

Głogowska prawie całe swoje życie związała z tańcem. Już w wieku 13 lat dołączyła do formacji przy osiedlowym Domu Kultury, co z czasem poprowadziło ją na scenę „Tańca z gwiazdami”. Chociaż po raz ostatni zatańczyła w stacji TVN w 2011 roku, to nadal może pochwalić się sportową sylwetką.

Anna Głogowska wystąpiła w teatrze

Anna Głogowska do tej pory była znana jako tancerka i prezenterka programów rozrywkowych. Ostatnio jednak gwiazda postanowiła spróbować czegoś nowego i wcieliła się w rolę Dżiny w spektaklu „Sielska wpadka” na Scenie Kocjana. Sztuka, w której pojawiła się Głogowska, jest romantyczną komedią pomyłek, przedstawiającą losy dwóch par przyjeżdżających na wesele przyjaciela. Jak przyznała sama tancerka, jej postać „ma bogatego męża i romans z proktologiem”. Dżina to zdecydowanie barwna kobieta, której strój wyróżnia ją na tle pozostałych bohaterów.

Pojawienie się na deskach teatralnych było dla Anny Głogowskiej wyjątkowym wydarzeniem. Pochwaliła się nim na Instagramie, pokazując zdjęcia z teatru. Wyznała, że spełniła swoje najskrytsze marzenie.

– Bo życie jest po to, żebyśmy próbowali … To był dobry moment i najżyczliwsza publiczność, żeby się odważyć i teraz już mogę powiedzieć o sobie: ŚPIEWA, TAŃCZY, RECYTUJE itd. — pochwaliła się Anna Głogowska na Instagramie.

Anna Głogowska pokazała sylwetkę

Podczas spektaklu Anna Głogowska wystąpiła w sportowym zestawie w panterkę. Za kulisami tancerka zrobiła sobie zdjęcie w lustrze, eksponując przy tym swój płaski brzuch i umięśnione ciało. Od razu widać, że gwiazda wkłada wiele pracy w swoją sylwetkę. Fani natychmiast zaczęli obsypywać ją komplementami. Gratulowali jej udanego spektaklu, a także podziwili jej urodę.

– Oczu nie można oderwać – co za piękność!

– Jesteś kobietą wielu talentów

– Piękna Ty. I jaka zdolna śpiewająca z Ciebie aktorka — pisali obserwatorzy.

Warto dodać, że Anna Głogowska nie tylko pojawiła się na scenie, ale również stworzyła choreografię do wystawianej komedii. Premiera była zdecydowanie udana, a obsada została nagrodzona gorącymi brawami. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować tancerce zakończonego sukcesem występu!

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
  3. Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub