Anna Mucha pokazała półnagie zdjęcie. Po raz kolejny udowodniła, że nie bez powodu jest uważana za jedną z najseksowniejszych polskich gwiazd. Tym razem aktorka zrobiła swoim fanom niezwykły prezent w same święta. Co to takiego?

Anna Mucha pokazała półnagie zdjęcia. Celebrytka znów pokazała, że nie boi się kontrowersji i nie wstydzi swojego ciała. Jej zdjęcie wywołało niemałe zamieszanie wśród obserwatorów należącego do aktorki konta na Instagramie. Uważacie, że przesadziła? Sprawdźcie, do właściwie znajdowało się na zdjęciu aktorki. Czy lubicie ją w takim wydaniu?

Kim jest Mucha? Anna Mucha wiek. Anna Mucha wzrost

Mucha jest polską aktorką i prezenterką telewizyjną. Przyszła na świat 26 kwietnia 1980 roku w Warszawie. Zadebiutowała jako dziesięciolatka w filmie Andrzeja Wajdy Korczak. Wystąpiła w wielu filmach i serialach.

Mierząca 1,65 centymetrów wzrostu Mucha jest uważana za jedną z polskich ikon seksu. Gwiazda świetnie zdaje sobie sprawę ze swojej urody i nie stroni od zdjęć, które podkreślają jej zgrabną figurę. 

Rodzina Muchy. Anna Mucha Marcel Sora. Anna Mucha dziecko

W latach 2003–2007 Mucha była związana ze znanym dziennikarzem Kubą Wojewódzkim, który jest jedną z ikon TVN. Obecnie pozostaje w związku z producentem telewizyjnym Marcelem Sorą, synem Polki i Szweda o włoskich korzeniach. Para ma dwoje dzieci: Stefanię i Teodora.

Anna Mucha Instagram. Co aktorka pokazała na najnowszym zdjęciu?

W dniu Wigilii wiele gwiazd za pośrednictwem mediów społecznościowych składa swoim fanom najlepsze życzenia. Tymczasem Mucha poszła o krok dalej i zrobiła dla nich… zdjęcie. Podpis brzmi: Beznadziejne te święta. Śniegu nie ma...

Fotografia została opublikowana w serwisie Instagram. Można z niego wywnioskować, że gwiazda postanowiła z rodziną spędzić tegoroczne święta w nieco bardziej przyjaznym klimacie. Na zdjęciu widać Muchę wyłącznie w dolnej części kostiumu kąpielowego i kapeluszu, która klęczy na piasku zaraz przy brzegu. 

Fani Muchy podzielili się na entuzjastów, którzy doceniają świąteczny prezent i krytyków, oskarżających celebrytkę o epatowanie nagością. Na szczęście pierwsza grupa jest zdecydowanie bardziej liczna. Aktorce i jej rodzinie życzymy wesołych świąt!

Półnagie zdjęcie Anny Muchy. ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha
fot. instagram.com @taannamucha

Anna Mucha jest mamą Stefanii i Teodora. Mimo tego figury może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka!
1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJulia Wieniawa: Antek Królikowski czy to koniec wielkiej miłości? Fani są zrozpaczeni
Następny artykułBeata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.