Anna Wendzikowska lubi zachwycać swoimi stylizacjami, które często prezentuje w mediach społecznościowych. Czasem zdarza się, że przy okazji nawet zaszokuje. Tak było ostatnim razem, gdy opublikowała zdjęcie w zwiewnej sukience.

Pod postem prezenterki szybko pojawiły się słowa krytyki. Według części internautów mocno przesadziła, a zdjęcie nie jest odważne, a wręcz niesmaczne. Czy faktycznie odsłoniła aż tyle?

Ile pokazała Anna Wendzikowska?

Co wobec tego widać na tym kontrowersyjnym zdjęciu? Wendzikowska jest na nim w jasnobrązowej sukience w kropki, która ma bardzo luźny krój. Na tyle, że może ją ewidentnie podwiewać. Fotka przedstawia idącą prezenterkę, której niesforna sukienka przy podmuchu wiatru odsłania nie tylko nogi, ale wręcz kawałek pośladka.

Warto zaznaczyć, że pod postem jest wiele komentarzy, które ten fakt kompletnie ignorują. Część obserwujących zachwyca się sukienką i dopytuje, gdzie ją kupić, a inni urodą i zgrabną sylwetką Anny. Nie zabrakło jednak tych, których pokazany pośladek zgorszył.

– Trzeba było jeszcze więcej pokazać, bo na pierwszym zdjęciu za mało widać — pisze ironicznie jeden z internautów.

– Bardzo niesmaczne jest to zdjęcie — kwituje inna z obserwujących.

To nie pierwsza kontrowersja Anny Wendzikowskiej

Warto przypomnieć, że całkiem niedawno Anna Wendzikowska wzbudziła kontrowersje w inny sposób. W programie „Dzień Dobry TVN” opowiadała o Tomie Cruise’ie. Stwierdziła wówczas, że aktor źle wygląda przy znacznie wyższych partnerka. Chwilę później przyznała, że dla niej mężczyzny o wzroście w okolicach 170 cm nie można określić przystojnym.

Momentalnie zareagowała wówczas Agnieszka Woźniak-Starak. Ta nie chciała bowiem, by jacyś widzowie poczuli się urażeni, dlatego zaczęła prostować Wendzikowską, mówiąc, że nawet ci niżsi faceci mogą być przystojni. Później wypowiedź prezenterki odbiła się sporym echem w mediach. Pojawiały się głosy, według których to zwykły bodyshaming i dyskryminacja części panów.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Wendzikowska zaliczyła wpadkę w „Dzień dobry TVN”, teraz ponosi konsekwencje. Pożegnała się z fanami
  2. Co się dzieje z Ewą Wencel? Aktorka zniknęła z telewizji. Wiemy, jak teraz wygląda jej życie
  3. Czym na co dzień zajmuje się Agata Wdowiak? Można się zdziwić, 24-latka ma nietypowe zainteresowania

Źródło: se.pl

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl