Barbara Kurdej-Szatan wrzuciła na Instagrama zdjęcie, którego nikt się nie spodziewał, zaskoczyła fanów. Na fotografii leży uśmiechnięta w pościeli, a obok niej są jeszcze dwaj mężczyźni. Jeden z nich jest sporo młodszy! Warto zauważyć też, że żaden z nich nie jest jej mężem, którego przecież ma od wielu lat. Aktorka wszystko wyjaśniła. 

Barbara Kurdej-Szatan to polska aktorka i prezenterka, która podbiła serca widzów dzięki swojej przesympatycznej postaci w reklamach jednej z sieci komórkowych. Przez pewien czas współpracowała z TVP, jednak stacja zrezygnowała z kontynuowania współpracy. Gwiazda pomimo tego nie nie zwalnia tempa i zaskakuje fanów nowymi pomysłami. 

Barbara Kurdej-Szatan nagrywa nowy film 

Aktorka nie załamała się po zakończeniu współpracy z TVP. Dostała główną rolę w nowej produkcji pod dość kontrowersyjnym tytułem Swingersi

– To jest film Swingersi. Dość kontrowersyjny temat, ale więcej nie będę zdradzać. Premiera będzie albo w marcu, albo w lutym. To będzie ciekawy projekt, my się świetnie bawiliśmy i pracowaliśmy intensywnie i to rzeczywiście była długa praca. Wyjechaliśmy na Łotwę na tydzień, od rana do wieczora. – opowiada w rozmowie z Jastrząb Post. 

Aktorka poświęciła dla filmu wiele czasu i włożyła w niego wiele pracy. Dzień swoich urodzin musiała spędzić na planie. Barbara Kurdej-Szatan nie narzeka na brak zajęć po odejściu z TVP. Z planu zdjęciowego biegnie na trening, bo już we wrześniu weźmie udział w Tańcu z gwiazdami

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”115514”] 

Kim są swingersi?

Swingersi to osoby, które są w stałych związkach (często w małżeństwach), ale współżyją z innymi parami lub nawet grupami osób. Kontrowersyjny styl życia według samych zainteresowanych jest sposobem na wzmocnienie więzi i polepszenie wspólnych relacji, ponieważ jest dowodem bezgranicznego zaufania. 

W Polsce istnieje wiele miejsc i klubów, gdzie spotykają się swingersi, a ich zjazdy wcale nie są skoncentrowane jedynie na stosunkach. Organizują wyjazdy i spotkania, gdzie po prostu wszyscy chodzą nago i poznają się ze swojej najbardziej naturalnej strony. 

Barbara Kurdej-Szatan ma zagrać taką właśnie rolę. Myślicie, że sobie poradzi?

Zobacz zdjęcia:

Barbara Kurdej-Szatan
instagram.com/kurdejszatan

Pod tym zdjęciem zrobiło się gorąco! Barbara Kurdej-Szatan uspokaja fanów, że to tylko plan zdjęciowy.

instagram.com/kurdejszatan

Od kiedy gwiazda odeszła z TVP nie narzeka na brak pracy.

instagram.com/kurdejszatan

Gwiazda wolne chwile najbardziej lubi spędzać czas z rodziną. Trudno wyobrazić ją sobie w nowej roli!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  2. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  3. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  4. Katarzyna Dowbor opowiedziała o swojej chorobie. „Jestem pod stałą opieką lekarzy”
  5. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem
  6. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułDorota Szelągowska w nowej fryzurze. Odmieniona gwiazda pozuje na Instagramie
Następny artykułPani Irenka od 30 lat nie je mięsa. ”Mam 93 lata i nie mam na co umrzeć”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.