Barbara Kurdej-Szatan znalazła się pod ostrzałem nieprzychylnych komentarzy i stała się ofiarą hejtu za interpretację słów, które wstawiła na instagramową relację. Słowa na temat otaczającej nas rzeczywistości zostały umieszczone na okładce najnowszego Flesza.

Barbara Kurdej-Szatan kilka dni temu, tuż przed ogłoszeniem oficjalnej kwarantanny dodała relację na swoim Instagramie, w której wyraziła obawę o najbliższy czas i zarobki artystów. Wiele osób uznało, jakoby aktorka narzekała na… brak środków do życia.

Barbara Kurdej-Szatan w ogniu hejtu

Kilka dni temu Barbara Kurdej-Szatan zamieściła relację na Instagramie, na której napisała:

-My dziś jeszcze pracujemy na planie… ale spektakle wszystkie odwołane. Nasza najbliższa trasa z Pikantnymi odwołana. Artyści, którzy pracują tylko w teatrze, nie grają spektakli, nie będą mieli za co żyć… Co za czas… Mam nadzieję, że szybko się skończy ten koszmar.

Aktorka wiedziała, z czym wiąże się dla jej branży przestój. Wiele osób po prostu zarabia na swoje opłaty z miesiąca na miesiąc. Ta smutna myśl, która przyświecała aktorce, została zinterpretowana przez Flesza, który umieścił na swojej okładce zdjęcie aktorki opatrzone opisem:

-Kiedy skończy się koszmar? Brak pracy i pieniędzy… Barbara Kurdej-Szatan w dramatycznym wpisie: Koronawirus może zniszczyć życie aktorom.

Aktorka nie wytrzymała i odpowiedziała redakcji i wszystkim osobom, które ją skrytykowały.

  1. Nie żyje 2-letni chłopiec, matka usłyszała zarzuty. Ujawniono, co działo się wcześniej
  2. Emerytury zawieszone przez stan epidemiczny? ZUS i Poczta Polska zabrały głos, już wszystko jasne
  3. Masz długie paznokcie? Obowiązują cię dodatkowe zasady higieny, możesz być bardziej narażona

Aktorka nerwowo odpowiada

-Do jasnej ch***ry! Nie mówiłam tylko o aktorach, mówiłam o wszystkich artystach, którzy pracują w teatrach, grają koncerty, czy eventy – o wszystkich ludziach pracujących przy tych przedsięwzięciach. I to było kilka dni temu, kiedy zapadła decyzja o zamknięciu teatrów itd. Moi znajomi byli przerażeni, bo owszem, mam kasę z reklamy – nie martwcie się – nie mówiłam o sobie. Natomiast sytuacja jest na tyle dynamiczna, że w tej chwili pozamykane jest już wszystko! Czyli w tym momencie wszyscy na tym cierpią – oczywista sprawa. […]

Aktorka poczuła się bardzo niesprawiedliwie potraktowana, jej słowa nie były skargą na brak pieniędzy na życie, ale na bardzo trudną sytuację, która tak naprawdę czeka już wszystkich. Jednak słowa celebrytów, nieodpowiednio zinterpretowane potrafią być używką dla internautów. Aktorka żali się, że niektórzy oskarżyli ją o próżność, narzekanie na brak pieniędzy i pustotę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan
instagram.com/ kurdejszatan

Aktorka ostro odpowiedziała na komentarz magazynu.

barbara kurdej-szatan
instagram.com/ kurdejszatan

Flesz pozwolił sobie na nadinterpretację słów aktorki, czego ta, nie mogła pozostawić bez komentarza.

barbara kurdej-szatan
instagram.com/ kurdejszatan

Barabara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan również nawołują w swoich social mediach do pozostania w domu w czasie kwarantanny. Żeby się nie nudzić, para wieczorami daje koncerty na kanale Rafała Szatana.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nieoczywiste objawy raka piersi. Wiele kobiet je lekceważy
  2. Samolot z Francji wleciał nad Polskę i pilnie zawracał do Paryża. Nikt nic nie wie, podejrzany kurs
  3. Prowadzący ”Pytanie na śniadanie” objęty kwarantanną. Kryzys w TVP, podjęto specjalne kroki
  4. Golden Retriever wmieszał się w tłum. Po chwili wszyscy patrzyli, co znalazło się w jego pysku
  5. ”Rolnik szuka żony”: nie żyje mama uwielbianej uczestniczki. „Śpij spokojnie mamusiu”
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

Źródło: jastrzab.post

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl