Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie mierzy się z kryzysem wizerunkowym. Po tym, jak w emocjonalnym wpisie ostro skrytykowała straż graniczną, wciąż otrzymuje pod swoim adresem wiele nieprzychylnych komentarzy. Na szczęście aktorka może liczyć na swoich przyjaciół. Teraz miała wspaniałą okazję do świętowania.

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się na zdjęciu razem z Anną Muchą. Wygląda na to, że gwiazdy są dobrymi przyjaciółkami.

Barbara Kurdej-Szatan świętuje z Anną Muchą

Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu opublikowała na swoim Instagramie kontrowersyjny wpis o polskich strażnikach granicznych, których porównała do morderców. Od tamtej pory aktorka mierzy się z krytyką i niestety zdążyła już stracić pracę w TVP. Na szczęście gwiazda ma wokół siebie rodzinę i przyjaciół. Ostatnio w sieci pojawiło się jej zdjęcie z Anną Muchą.

Ania Mucha świętuje właśnie 10. urodziny swojej córeczki Stefanii. Jak widać, celebrytka postanowiła spędzać ten wyjątkowy dzień nie tylko w gronie rodziny.

Przyjaciółki – napisała pod zdjęciem z Basią Kurdej-Szatan opublikowanym na Instastory.

Przypomnijmy, że Mucha jest mamą dwójki dzieci. Oprócz córeczki Stefanii, która urodziła się w 2011 roku, aktorka ma też młodszego syna Teodora. Jak przyznała w poście poświęconym urodzinom córki, po tym, jak na świecie pojawiły się jej pociechy, wszystko w jej życiu się zmieniło.

Zobacz zdjęcie:

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan
Fot. Instagram.com / taannamucha
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Fryzjerka miała już dość. Na drzwiach salonu wywiesiła kartkę z pilną prośbą
  2. Totalny hit w Pepco za 20 zł. Pojawił się produkt, na który poluje miliony Polek
  3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci