Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda „Barw Szczęścia” urodziła! 27-latka pochwaliła się pociechą na Instagramie
Marta Kulik
Marta Kulik 19.10.2019 18:55

Gwiazda „Barw Szczęścia” urodziła! 27-latka pochwaliła się pociechą na Instagramie

barwy szczęścia
facebook.com/pg/barwyszczescia

Barwy Szczęścia: dawna gwiazda serialu urodziła! 27-latka pochwaliła się swoją pociechą na Instagramie. Dumnym tatą został aktor znany z seriali takich jak Pierwsza miłość, M jak miłość czy Belfer. Młodzi rodzice wcześniej wielokrotnie chwalili się swoim nadchodzącym szczęściem.

Malwina Buss, aktorka znana z serialu TVP Barwy szczęścia, po raz pierwszy została mamą. Od kilku miesięcy chwaliła się ciążowym brzuszkiem, a fani nie mogli doczekać się radosnej nowiny. W końcu mają powody do radości, gwiazda pokazała urocze zdjęcie partnera trzymającego maleństwo.

Barwy szczęścia: Malwina Buss urodziła

Na profilu Malwiny Buss pojawiło się urocze zdjęcie dumnego taty trzymającego swoją pociechę. Młodzi rodzice na razie nie zdradzili płci noworodka. Szczęśliwi fani przesyłają gratulacje i życzą zdrowia zarówno mamie, jak i maleństwu. Nie mogą doczekać się poznania jego imienia.

barwy szczęścia

Z kim jest Malwina Buss? Malwina Buss jest z Tomaszem Włosokiem, 29-letnim aktorem znanym widzom seriali takich jak M jak miłość, Pierwsza miłość, Belfer, 1983 czy Diagnoza. Niedawno młody tata zagrał główną rolę w filmie Diablo. Internauci są zachwyceni czułością, z jaką gwiazdor patrzy na swoją pociechę.

Kim jest Malwina Buss?

Malwina Buss jest aktorką, swoje umiejętności zdobywała w Ognisku Teatralnym U Machulskich oraz w trakcie warsztatów aktorsko-wokalnych prowadzonych przez Zbigniewa Zamachowskiego w Książu. Na ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 2007 roku. Od tamtej pory reżyserzy powierzają jej charakterystyczne, często mroczne role.

barwy szczęścia

Malwina Buss w 2007 roku wcieliła się w Wiolettę w serialu TVN Na Wspólnej, dzięki czemu zyskała rozpoznawalność. Później grała w produkcjach takich jak Ja wam pokażę, Zamiana, Róża, Prawo Agaty, Ślad, Belfer czy Chyłka. Zaginięcie. Widzom TVP zapadła w pamięci jako pierwsza odtwórczyni roli Natalii Zwoleńskiej. W 2011 roku zastąpiła ją Maria Dejmek, która również oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS wycofuje popularne ciastka z Biedronki. Zjedzenie grozi wymiotami
  2. Zamówiła pizzę przez telefon. Pięć minut później policja zapukała do jej drzwi
  3. Rodzice porzucili dwójkę dzieci w obozie bezdomnych. „Chcieli się ich pozbyć i odpocząć”
  4. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający