Beata Ścibakówna od lat jest jedną z najbardziej uwielbianych aktorek polskiej sceny. Gwiazda największych filmowych produkcji od lat zachwyca urodą i niezwykłą energią. Kilka dni temu odbyła się premiera spektaklu w reżyserii Jana Englerta, w którym jego żona wcieliła się w jedną z głównych ról. Gdy 52-latka rozebrała się na scenie, wszyscy oniemieli.

W Och-Teatrze odbyła się premiera spektaklu Oszuści, w którym jedną z głównych ról gra Beata Ścibakówna. Gdy aktorka rozebrała się na scenie, wszyscy wstrzymali oddech. Niesłychane jak prezentowała się 52-latka. 

Beata Ścibakówna rozebrała się na scenie

Aktorka w czasie intymnej sceny z Piotrem Grabowskim rozebrała się z ubrań, przykuwając uwagę wszystkich. Gwiazda pokazała się publiczności, w czarnej, skąpej sukience nocnej. Okazało się, że aktorka wygląda obłędnie, a jej zadbanej i szczupłej figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna młoda dziewczyna.

52-latka w koszulce nocnej zachwyciła wszystkich. Od dawna wiadomo, że aktorka prowadzi aktywny tryb życia i dba o swoją figurę. Efekty jej starań wciąż odbierają mowę.

  1. Martyna Wojciechowska drży o swoją córkę. Sytuacja jest fatalna, wystosowała pilny apel
  2. Monika Jaruzelska ocenzurowana? Jej film zniknął z internetu, sama jest zaskoczona
  3. Pilny komunikat Ministra Zdrowia. Zabrał głos w sprawie obostrzeń, powiedział jak naprawdę wygląda sytuacja w Polsce

Beata Ścibakówna wiek

Beata Ścibakówna w kwietniu skończyła 52 lata. Na swoim profilu w social mediach Ścibakówna często chwali się kolejnymi treningami i wspaniałą figurą. Gwiazda bowiem od zawsze była wielką fanką sportu, a do jej najbardziej ulubionych aktywności należy tenis ziemny.

Ścibakówna zawsze była uważana za jedną z najpiękniejszych, polskich aktorek. Żona Jana Englerta pasję do dbania o siebie przekazała także ukochanej i jedynej córce Helenie. Gdy Helena wraca ze studiów w USA do Polski, od razu razem z mamą ruszają biegać. Ze sportu nie zrezygnowały nawet w czasie obowiązkowej kwarantanny, czym wzbudziły niemałą dyskusję w internecie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata ścibakówna
fot. instagram.com/beata_scibakowna_official

Aktorka zachwyca piękną figurą.

beata ścibakówna
fot. instagram.com/beata_scibakowna_official

Aktorka uwielbia sport.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Beata Ścibakówna (@beata_scibakowna_official)

Najnowszy spektakl Jana Englerta cieszy się ogromną popularnością.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy
  2. Okropny koniec sezonu wakacyjnego dla Adama Małysza. Niestety, żywioł uderzył w jego posesję, mamy zdjęcie
  3. Pamiętacie cieniutkie wafle? Dzieci uwielbiały andruty
  4. Przekazano niepokojące informacje, Polacy muszą być w gotowości. Wszystko zacznie się już za kilka godzin, przestrzegają przed niebezpieczeństwem
  5. Cała Polska żegna wybitnego mężczyznę. Niestety, właśnie potwierdzono najgorsze informacje, łzy same cisną się do oczu
  6. Najgorszy i skrajnie szkodliwy błąd podczas rozmrażania mięsa, masowo popełniany przez zwykły pośpiech

Źródło: o2.pl

 

Poprzedni artykułCzy w szkołach powinni wprowadzić zakaz używania telefonów?
Następny artykułMyślała, że wyciska pryszcza. Chwilę później wylądowała w szpitalu, diagnoza lekarza wstrząsnęła nią do reszty
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.