Robert Biedroń szokuje. Prezydent Słupska oficjalnie stwierdził, że „polityk głaszczący koty” jest gejem. To rozpętuje burzę roku, a w komentarzach już jest piekielnie gorąco.

Biedroń ujawnił, że pierwszym gejem Rzeczpospolitej jest „ten głaszczący koty”. Według prezydenta Słupska „miłośnik kotów” jest hipokrytą, ponieważ jako „lider prawicy” publicznie działa przeciwko gejom. Stwierdził również, że „wie to jako gej”, sugerując, iż ma pewne wyczucie w tej materii.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński pogrążony! Ujawniono jego nieznane zdjęcie z Kiszczakiem

Sugestia poczyniona przez Biedronia nie jest niczym nowym. Niejednokrotnie już pojawiały się hipotezy o potencjalnym homoseksualizmie Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem jednak można podejrzewać, że opinia „doświadczonego” w tym temacie Biedronia nie jest rzucona na wiatr.

Robert Biedroń rozpętał piekło w sieci

W komentarzach już rozpętała się prawdziwa burza. Oczywiście wszyscy wiedzą kogo kontrowersyjny polityk miał na myśli. Chodziło mu o Jarosława Kaczyńskiego, który znany jest z sympatii do kotów.

Nie wiadomo jednak czy prezydent Słupska ma tajemną wiedzę na temat orientacji prezesa PiS, czy zmyślił tę sugestię, by wywołać skandal i uderzyć w rząd. Sympatycy rządu są w furii i uważają, że tego typu sugestie powinny kończyć się odpowiedzialnością karną.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński ujawnił swój największy seksualny sekret! Przyznał, że jest…

Poprzedni artykułGrażyna Torbicka pokazała zdjęcie na swoje 59. urodziny. „Absolutnie nie wygląda na swój wiek”
Następny artykułTo był największy skandal w historii Dzień Dobry TVN. Do studia wtargnął mężczyzna